Ujawniono wyciek anulowanego fabularnego DLC do GTA 5

Nowy przeciek ujawnia informacje na temat fabularnego DLC do GTA 5

Chociaż większość graczy nie może się doczekać kolejnej odsłony Grand Theft Auto 6, wciąż krążą informacje na temat najnowszej gry z serii Rockstar.

Niedawno pojawił się nowy wyciek, w którym twierdzono, że plik bazy danych Rockstar Games zawiera informacje potencjalnie powiązane z fabularnym DLC do Grand Theft Auto 5. Oczywiście to DLC zostało w tym momencie całkowicie usunięte, ale daje wgląd w to, jak zawartość GTA 5 została opracowana i ewoluowana, a także potencjalnie wskazywała, nad jaką zawartością zespół może pracować.

Wycieki i spekulacje

Jak w przypadku każdego wycieku, do tej informacji należy podchodzić z dużą ostrożnością. Wyciek został początkowo zgłoszony przez użytkownika Twittera o nazwisku @billysliamgta, który zauważył, że wyciekający plik zawierał odniesienie do Bully 2. Ponieważ społeczność Rockstar często prosiła o tę grę, nie jest zaskoczeniem, że osoby zajmujące się wyciekami zaczęły analizować plik w celu znalezienia innych wskazówek.

Następnie @billysliamgta znalazł odniesienia do Trevora używającego plecaka odrzutowego, skąd pochodzą pogłoski o fabularnym DLC do GTA 5.

Potwierdzenie wycieku

Użytkownicy znaleźli także odniesienia do „CNC”, które według wielu są nawiązaniem do planowanego trybu „Cops 'n’ Crooks”. Tryb ten nigdy nie został oficjalnie ogłoszony, ale wiarygodne źródła potwierdziły jego istnienie, zanim został usunięty w 2020 roku. To dodaje wiarygodności temu wyciekowi i sprawia, że ​​pomysł fabularnego DLC jest bardziej prawdopodobny.

W każdym razie Rockstar Games ma obecnie większe obawy w związku z franczyzą Grand Theft Auto, chociaż możemy spodziewać się powrotu DLC dla jednego gracza do GTA 6.

Data premiery Grand Theft Auto 6

Grand Theft Auto 6 nie zostało jeszcze oficjalnie ujawnione. Powinno to nastąpić na początku grudnia. Rockstar nie podał fanom oficjalnej daty, ale wielu spekuluje na temat ogłoszenia podczas gali The Game Awards 2023, zaplanowanej na 7 grudnia.

To powiedziawszy, ponieważ nie mamy nawet oficjalnego ogłoszenia, trudno przewidzieć, kiedy pojawi się GTA 6. Jednak raporty wskazują, że Rockstar planuje premierę w 2025 r., co wydaje się prawdopodobne, biorąc pod uwagę dwuletni okres premiery GTA 5. Nie jest wykluczone, że Rockstar będzie utrzymywał podobny harmonogram, aby mieć pewność, że gra zostanie dobrze sfinalizowana i dobrze wprowadzony na rynek.

Źródło: www.bing.com