Ujawniono niesamowite bonusy: 10 lat niezapomnianych wydarzeń w GTA Online!

GTA Online świętuje swoje 10-lecie i na tę okazję oferuje nową odzież.

Ewolucja GTA Online

GTA Online to jedna z najpopularniejszych gier wszech czasów, a jej popularność stale rośnie od czasu premiery w 2013 roku. Gra przeszła liczne aktualizacje i obecnie stała się samodzielną grą online. Zawiera szeroką gamę misji i zajęć, od wyścigów samochodowych i napadów na stacje benzynowe po infiltrację willi na prywatnych wyspach w celu gromadzenia bogactwa i powstrzymywania złych ludzi. Z każdym rokiem gra oferuje coraz więcej treści, co sprawia, że ​​jest to gra online, w którą trzeba grać.

Uroczystość z okazji 10-lecia

Aby uczcić 10. rocznicę GTA Online, Rockstar Games przygotowuje specjalne wydarzenie. Niektóre informacje zostały ujawnione dzięki udostępnieniu przez graczy zrzutów ekranu z zawartości dodatkowej. Można znaleźć różne koszulki z logo Rockstar, ale nie jest jeszcze jasne, jak je zdobyć. W poprzednich wydarzeniach gracze mogli po prostu zalogować się do gry, aby zdobyć ekskluzywne ubrania, ale tym razem konieczne może być ukończenie określonych misji lub wydanie wirtualnych pieniędzy, aby je zdobyć.

Oczekiwania fanów

Fani nie mogą się doczekać, co przyniesie wydarzenie z okazji 10. rocznicy GTA Online. Niektórzy mają nadzieję zobaczyć wskazówki dotyczące premiery Grand Theft Auto VI, ale nic nie zostało jeszcze potwierdzone. Oczywiście Rockstar Games może mieć dla nas niespodziankę, ale w tej chwili trudno powiedzieć, czego się spodziewać.

Źródło: www.bing.com