Ujawniono dodatkową zawartość z okazji 10. rocznicy GTA Online

GTA Online świętuje swoje 10-lecie nową odzieżą

Specjalne wydarzenie z okazji 10-lecia GTA Online

GTA Online, jedna z najpopularniejszych gier wszechczasów, będzie obchodzić swoje 10-lecie. Od czasu premiery w 2013 roku jako integralna część Grand Theft Auto V, gra stała się samodzielnym doświadczeniem i podlega ciągłej ewolucji. Od szalonych wyścigów na autostradach po ataki na wille na prywatnych wyspach, GTA Online oferuje rozbudowaną rozgrywkę, a jej wartość rośnie z każdym rokiem.

Grand Theft Auto V zostało wydane 17 września 2013 roku, a w GTA Online odbędzie się specjalne wydarzenie upamiętniające tę datę. Choć Rockstar Games nie ujawniło jeszcze wszystkich szczegółów uroczystości, gracze ujawnili już kilka wskazówek. Podczas tego wydarzenia dostępna będzie specjalna odzież, którą udostępnił dataminer Tez2 na Twitterze. Wygląda na to, że w kolekcji pojawią się koszulki z logo Rockstar. Nie określono, w jaki sposób zdobyć te ubrania, ale w poprzednich wydarzeniach wystarczyło samo zalogowanie się do gry, aby je zdobyć. Jednak aby je zdobyć, może być konieczne ukończenie wyzwań lub zarobienie wirtualnych pieniędzy.

Czego oczekujemy od wydarzenia

Wciąż czekamy na szczegóły dotyczące wydarzenia z okazji 10. rocznicy GTA Online, ale może to być duże wydarzenie. Część fanów ma nadzieję, że Rockstar Games skorzysta z okazji, aby zaprezentować Grand Theft Auto VI, ale nic nie wskazuje na to, aby tak się stało. Nie jest jednak wykluczone, że Rockstar przygotował dla nas niespodziankę. W tej chwili możemy jedynie spekulować.

Źródło: komiks.com