Ujawnione współrzędne mapy GTA 6 ujawniają ogromny rozmiar Vice City


Michael Gwilliam

Opublikowany: 2022-09-22T21:56:57

Zaktualizowano: 2022-09-22T21:57:19

Włamanie do GTA 6 może być najdzikszym wyciekiem gry wideo wszechczasów, ponieważ Rockstar próbuje odzyskać siły po wydaniu materiału z gry. Teraz użytkownicy łączą ze sobą współrzędne, które odkryli, aby poskładać mapę Vice City.

Świat gier znalazł się w niedzielę na skraju swojej siedziby po tym, jak wyciekło 90 filmów pokazujących GTA 6 w akcji, potwierdzając doniesienia o protagonistce, Vice City i nie tylko.

Gdy Rockstar starał się wyłączyć filmy, a FBI wszczęło dochodzenie, użytkownicy zaczęli robić notatki z obszarów widocznych na nagraniu, odwoływać się do poprzednich gier i używać współrzędnych w ujawnionych filmach, aby pomóc w zlokalizowaniu Vice City.

Wysiłki takie jak ten zdziałały cuda w przeszłości. Jak poinformował Kotaku, użytkownicy zrobili to samo dla GTA V przed wydaniem gry i stworzyli mapę prawie identyczną z prawdziwą. Jest jeszcze wcześnie, ale użytkownicy poskładali sobie, jak według nich będzie wyglądać Vice City i jest to szalone.

Użytkownicy tworzą mapę Vice City w GTA 6 z ujawnionymi współrzędnymi

Wykorzystując współrzędne w filmach, aby określić dokładne lokalizacje, a także własne pomiary Rockstar w celu porównania skali z Los Santos, uważają, że może to dokładnie odzwierciedlić to, jak mógłby wyglądać gotowy produkt.

Poniższa mapa, stworzona przez użytkownika „Kościół GTA”, pokazuje, że duża część miasta to środowisko miejskie, potencjalnie bardziej niż GTA V.

W lewym górnym rogu użytkownicy mogą zwrócić uwagę na Port Gellhorn, który wydaje się być mniejszym miastem oprócz Vice City.

Rozmiar mapy Vice City staje się jeszcze bardziej imponujący, gdy weźmie się pod uwagę, jak godny uwagi informator Tez2 zasugerował, że GTA 6 z czasem doda nowe miasta dzięki DLC dla jednego gracza – coś, czego niestety nie ma w GTA 5.

Pamiętaj jednak, że mapa może się zmienić i mogła już się zmienić, drastycznie od tego, co wyciekło, więc po wydaniu może być zupełnie inaczej.

W każdym razie, gdy Rockstar w końcu podzieli się oficjalnymi szczegółami na temat GTA 6, oczekuj, że eksperci od map wrócą do pracy i poskładają więcej z tego współczesnego podejścia do Vice City.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=632cf7148f944d668c3d8b7d450a4b08&url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Fgta%2Fleaked-gta-6-map-coordinates-reveal-massive-size-of-vice-city-1939504%2F&c=5867795368548958212&mkt=fr-fr