Tygodniowa aktualizacja GTA Online z drużyną eCola nad Sprunk


Cotygodniowa aktualizacja GTA Online dla trybu gry wieloosobowej Grand Theft Auto 5 ponownie nadciąga, a wszystko kręci się wokół drużyny eCola. Rockstar może zaczynać pożegnać się z GTA 5, patrząc w przyszłość serii, ale to nie znaczy, że w jednej z najlepszych gier kryminalnych na PC jest jeszcze cicho. Trwająca wojna frakcji między dwiema markami napojów bezalkoholowych ma się zakończyć 14 września, a Rockstar kontynuuje swój poprzedni tydzień o tematyce Sprunk, wchodząc all-in na drużynę eCola w cotygodniowej aktualizacji GTA Online 8 września.

Wybierz się na wycieczkę do dwóch najnowszych salonów samochodowych wprowadzonych wraz z rozszerzeniem GTA 5 Criminal Enterprises, a znajdziesz na sprzedaż wiele samochodów – wszystkie mają dość stylowy czerwony lakier eCola. Salon samochodów Luxury Autos oferuje Benefactor BR8 i Truffade Nero, podczas gdy Simeon’s Auto Shop oferuje Gallivanter Baller, Canis Seminole Frontier, Dinka Sugoi, Dista Blista Kanjo i Declasse Tulip.

Jeśli wolisz nie wydawać dużych pieniędzy na nowy samochód, możesz zdobyć Pegassi Osiris – stylowy supersamochód, który zwykle kosztuje 1 950 000 dolarów GTA – jako nagrodę w GTA Online w tym tygodniu, zajmując pierwsze miejsce w wyścigach LS Car Meet dla trzy dni z rzędu. Jeśli wydaje się to trochę zbyt trudne, Obey 8F Drafter to odlotowe sportowe coupé warte 718 000 $, które może być Twoje, jeśli będziesz miał szczęście obracając szczęśliwym kołem Diamond Casino i zdobyć samochód na podium GTA Online. Oba te, oczywiście, mają również ten wspaniały czerwony wygląd eCola.

Dostaniesz również piękne odcienie Red Glow Shades za samo zalogowanie się – to doskonały sposób, aby pokazać swoje sympatie do zespołu eCola. Jeśli chcesz zdobyć trochę gotówki i punktów reputacji w grze, możesz zdobyć w tym tygodniu trzykrotnie wyższe nagrody niż zwykłe nagrody za wyścigi na torze Hotring, podczas gdy wypłaty za oba są podwojone w trybie adwersarza Sumo, popularności w klubach nocnych, biznesie Bitwy i próby czasowe HSW.

To dobry moment, aby zająć się działalnością w klubie nocnym – w tygodniu rozpoczynającym się 8 września otrzymasz podwójny ładunek z klubu nocnego, a wszystkie wydatki związane z klubem nocnym zostaną zwolnione. W ofercie są nawet bezpłatne drinki barowe, chociaż prawdopodobnie zechcesz wybrać pyszną eColę, prawda? Istnieje również zwykły zakres zniżek, jak widać poniżej (przez TezFunz2):

60% zniżki

50% zniżki

 • Ulepszenia klubu nocnego
 • Ulepszenia Benny’ego

40% zniżki

 • Kluby nocne
 • Sterowiec
 • Buckingham Alpha Z-1
 • Awanturnik cewki
 • Zdeklasuj Tulipan
 • Imponte Arbiter GT
 • Swinger Ocelot
 • Vulcar Warrener HKR

30% z

 • Progen GP1
 • Nagasaki Havok
 • B-11 Siła uderzeniowa

Jeśli masz ochotę na grę fabularną w GTA 5, nasz przewodnik po najlepszych serwerach GTA RP i o tym, jak do nich dołączyć, jest idealnym miejscem do rozpoczęcia. Jeśli wolisz eksplorować jedną z najlepszych gier w otwartym świecie solo, sprawdź wszystkie kody GTA V i mody GTA V, które możesz chcieć zająć, dopóki nie pojawi się data premiery GTA 6.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6319ee7d6d0548ca88d629421398fa89&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fgrand-theft-auto-v%2Fgta-online-weekly-update-september-8&c=16541180884056892353&mkt=fr-fr