Tygodniowa aktualizacja GTA Online: Termin wypłaty potrójnych nagród


Mówią, że przyszłość jest jasna i może to być spowodowane tym, że wszyscy wysadzają się w powietrze przez smugę kolorowego światła ze swojego Shotaro. Dla tych, którzy podołają zadaniu, udaj się do Deadline. W tym tygodniu w GTA OnlineOstateczny termin rozdaje trzykrotnie więcej GTA$ i RP. Nagroda jest przyznawana niezależnie od tego, czy gracz wygra, czy przegra.

Nowi w grze Deadline to tryb adwersarza wydany w listopadzie 2016 roku jako część Rowerzyści aktualizacja.

Zanim przejdziemy do innych ofert dostępnych w tym tygodniu, każdy może zdobyć bluzę z kapturem Nagasaki za darmo, po prostu grając w grę.

Podwójne nagrody

Czarny rynek w Los Santos nadal działa tak samo jak w hrabstwie Blaine. W tym tygodniu ukończenie misji sprzedaży mety i kokainy MC daje dwa razy więcej GTA$ niż zwykle. Ci, którzy są w stanie dostarczyć produkty wysokiej jakości, z pewnością zostaną sowicie wynagrodzeni.

Podwójne nagrody są również oferowane za reprezentację Car Meet w serii Pursuit. Więc ćwicz te umiejętności jazdy i sprawdź, czy potrafisz przedzierać się przez nadjeżdżający ruch uliczny, unikając LSPD. Gracze, którzy są również członkami LS Car Meet, zdobywają dwa razy więcej reputacji za ukończenie serii pościgowej.

Spotkanie samochodów LS

Gracze, którzy będą w stanie znaleźć się w pierwszej piątce LS Car Meet Series przez cztery dni z rzędu, mogą odjechać Karin Previon za darmo. Aby znaleźć serię LS Car Meet, członkowie muszą po prostu skorzystać z menu interakcji.

Niezależnie od tego, czy dołączasz do wyścigów, czy nie, wpadnij na tor testowy. Tutaj możesz przetestować różne pojazdy, a w tym tygodniu do wyboru są Emperor Vectre, Karin Futo GTX i Dinka Jester RR.

Koło szczęścia

W Diamond Casino & Resort główną nagrodą tygodnia w Kole Szczęścia jest nikt inny jak Wyjęty spod prawa Nagasaki. Ci, którzy nie są w stanie go zdobyć, nadal mogą cieszyć się różnymi nagrodami, takimi jak GTA$, RP, ubrania, przekąski, a nawet tajemnicze nagrody.

Rabaty

W tym tygodniu gracze mogą cieszyć się 40% zniżką na siedziby klubu i ulepszenia klubu. W międzyczasie wszystkie koszty zaopatrzenia MC są oferowane o połowę taniej. Zamki kokainowe i laboratoria metamfetaminy, a także ich ulepszenia i modyfikacje są również dostępne z 50% zniżką.

Inne rabaty to:

  • Vapid Dominator ASP (30% zniżki)

  • Dinka Vindicator (zniżka 40%)

  • Zachodnia rakieta szalejąca (zniżka 40%)

  • RC Bandito (50% zniżki)

Najlepsze gry

Gracze, którzy będą mogli połączyć swoje konto Rockstar Games Social Club z Prime Gaming, otrzymają 100 000 GTA$ za zwykłą grę. Członkowie mogą uzyskać wyjątkowe zniżki, takie jak 35% zniżki na Dinka RT3000 i 65% na Lampadati Casco.

GTA Online jest dostępny na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=881F64EF437A4780900A6821398C53CB&url=https%3A%2F%2Fwww.player.one%2Fgta-online-weekly-update-deadline-triple-rewards-142672&c=5165823930785564939&mkt=fr-fr