Tygodniowa aktualizacja GTA Online: Halloween przybywa do Los Santos


Nadszedł sezon Halloween i Jack O’ Lanterns pojawiły się w nocy w Los Santos. W tym tygodniu w GTA Online, będziesz musiał je wyśledzić. Jeśli uda Ci się zdobyć 10 takich dyń, odblokujesz maskę Horror Pumpkin i codzienną premię w wysokości 50 000 GTA$.

Ci, którzy zdobędą każdą z nich w ciągu jednego dnia, aby odblokować rzadsze przedmioty i dodatkowe GTA$. Pamiętaj tylko, że to nie wszystkie smakołyki, więc uważaj na sztuczki.

Specjalne maski

W zeszłym tygodniu w GTA Online pojawił się Judgement Day, który wprowadził nowy scenariusz. W tym tygodniu masz szansę przybrać postać jednej z drużyn. Odbierz maskę Conquest za darmo, grając w grę w dowolnym momencie w tym tygodniu.

Dodatkowo, gdy zarejestrujesz się i zarejestrujesz swoje usługi jako ochroniarz lub współpracownik w organizacji, możesz odebrać maskę Brown Vintage Frank.

Wreszcie, ci, którzy ukończą misję sprzedaży specjalnego ładunku, otrzymają ciemnozieloną maskę wampira w stylu vintage. Udana sprzedaż oznacza również dodatkowe 50% GTA$ i RP w tym tygodniu.

Niezidentyfikowany samolot

Miej pod ręką aparat Snapmatic i miej oczy gotowe. Istnieją tajemnicze doniesienia o nadlatujących niezidentyfikowanych samolotach, w których miejscowi drapią się po głowach. Dokumentaliści, którzy mogą udokumentować każdą obserwację w tym miesiącu, otrzymują wynagrodzenie od hojnego wierzącego.

Podwój strach, podwój nagrody

Slasher od dawna jest tradycją Halloween w Los Santos. Dla tych, którzy są nowicjuszami w grze, ten tryb ma samotnego uzbrojonego w strzelbę Slashera, który przechadza się po mapie dla ściganego, który ma tylko latarki. Łowcy, którzy przeżyją trzy minuty, otrzymują własne strzelby i wyrównują szanse. Kto zdoła zlikwidować przeciwną drużynę w wyznaczonym czasie, zostaje ogłoszony zwycięzcą. Jednak w tym tygodniu obie drużyny otrzymają 2X GTA$ i RP.

Ci, którzy szukają czegoś innego, mogą założyć pozaziemski kombinezon i spróbować odeprzeć wrogów w Projekcie 4808. Podobnie jak w przypadku Slashera, Alien Survivals rozdaje podwójne nagrody przez cały tydzień.

Salony

W tym tygodniu showroom Simeona Yetariana ma kilka ciekawych opcji:

  • Banita Nagasaki (zniżka 40%) pomalowany na kolor Classic Silver i wyposażony w malowanie Large Digital.

  • Wersja w kolorze Matte Black Dinka Veto Classic (40% zniżki) w kolorze Corruption.

  • Vapid Dominator GTT (30% zniżki) w kolorze Classic Blue, w liberii z lat 70. Street Machine.

  • Metallic Cream Karin Kuruma z malowaniem Paint Drip.

  • Vapid Guardian w kolorze klasycznej ciemnej stali.

Tymczasem w salonie Luxury Autos w Rockford Hills wystawiane są Übermacht Rhinehart i Lampadati Tigon.

Sprawdź, co jeszcze dzieje się w tym tygodniu tutaj. GTA Online jest dostępny na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6349a3cc176347c1b092b43dbfad4403&url=https%3A%2F%2Fwww.player.one%2Fgta-online-weekly-update-halloween-los-santos-151396&c=14494240916246117274&mkt=fr-fr