GTA 5 – aktualizacja niszczy ulubione pojazdy.

Najnowsza aktualizacja GTA 5 może zniszczyć twoje ulubione pojazdy. Aktualizacja San Andreas Mercenaries, która pojawiła się 13 czerwca, usuwa około 195 samochodów z Grand Theft Auto Online, i wprowadza nowy błąd, który usuwa twoje polisy ubezpieczeniowe. To oznacza, że jeśli twój pojazd zostanie zniszczony, przepada on na stałe, a nawet jeśli go ubezpieczyłeś – nie jesteś w stanie go odzyskać. Wiele osób zgłasza utratę swoich drogich pojazdów, takich jak Oppressor MK2, co kosztowało ich 8 milionów dolarów w grze. Deweloper Rockstar pracuje nad rozwiązaniem problemu, ale w międzyczasie gracze powinni trzymać swoje ulubione zakupy z dala od ulic Los Santos.

W GTA 5 można kupić pojazdy i ubezpieczyć je za niewielką kwotę gotówki w grze. Alternatywnie, samochody zakupione w Internecie w grze są automatycznie objęte ubezpieczeniem. Jeśli z jakiegokolwiek powodu twój pojazd zostanie zniszczony, o ile jest ubezpieczony, możesz go odzyskać za niewielką opłatą w grze. Teraz jednak pojawia się wiele doniesień o nowym błędzie w aktualizacji San Andreas Mercenaries, który usuwa polisy ubezpieczeniowe graczy, czyniąc zakupione pojazdy niemożliwymi do odzyskania.

Aktualizacja San Andreas Mercenaries usuwa 195 pojazdów z typowych sklepów w grze, choć wiele z nich jest nadal dostępnych w inny sposób. Jednak podobno wprowadził również inny błąd, w wyniku którego znikały pojazdy przechowywane w mobilnym centrum operacyjnym, które można kupić. Firma Rockstar wydała aktualizację działającą w tle, aby rozwiązać ten problem.

Jeśli doświadczyłeś usterki związanej z usuniętymi polisami ubezpieczeniowymi, skontaktuj się z pomocą techniczną Rockstar, która może zwrócić ci pieniądze w grze. W międzyczasie, deweloper pracuje nad trwałym rozwiązaniem problemu. Jeśli chcesz uniknąć utraty swoich ulubionych pojazdów, trzymaj je z dala od ulic Los Santos.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6492a0510ef148e580c10be56e37c999&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fgrand-theft-auto-v%2Fvehicle-insurance-bug&c=18378590893640296578&mkt=fr-fr