Trylogia – The Definitive Edition już wkrótce, plus szczegóły dotyczące nadchodzących wydarzeń specjalnych i aktualizacji w GTA Online i nie tylko – Komputery kapsułowe


Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition i więcej już wkrótce – oraz szczegóły dotyczące nadchodzących wydarzeń specjalnych i aktualizacji w GTA Online

Jeszcze w tym miesiącu mija wyjątkowa rocznica dla Rockstar Games: 20 lat od pierwszego wydania Grand Theft Auto III — gra, która uwalnia graczy w rozległej, trójwymiarowej metropolii Liberty City z nowym i bezprecedensowym poczuciem wolności i zanurzenia. Oprócz wytyczenia nowej ścieżki dla gatunku otwartego świata, Grand Theft Auto III ugruntował Grand Theft Auto jako fenomen kulturowy, obok swoich dwóch kolejnych – i równie legendarnych – wpisów z serii, Grand Theft Auto Vice City, oraz Grand Theft Auto: San Andreas.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim fanom Grand Theft Auto, którzy wspierali gry przez ostatnie dwie dekady. Twoja miłość i uznanie dla tych gier pomogły posunąć serię Grand Theft Auto do przodu z każdą iteracją.

Aby uczcić nadchodzącą rocznicę, dzisiaj z radością ogłaszamy, że wszystkie trzy gry pojawią się na platformach obecnej generacji jeszcze w tym roku Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i Rockstar Games Launcher na PC. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition będzie zawierał kompleksowe ulepszenia, w tym ulepszenia graficzne i nowoczesne ulepszenia rozgrywki dla wszystkich trzech tytułów, zachowując jednocześnie klasyczny wygląd i styl oryginałów. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że w nadchodzących tygodniach podzielimy się więcej o tych przełomowych tytułach — bądźcie czujni!

Aby przygotować się do premiery, w przyszłym tygodniu zaczniemy usuwać istniejące wersje klasycznych tytułów ze sprzedawców cyfrowych. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę wsparcia Rockstar Games. Ponadto, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition pojawi się na iOS i Androidzie w pierwszej połowie 2022 roku.

Dodatkowo, w ramach obchodów 20. rocznicy GTAIII, poszukaj kawalkady specjalnego sprzętu do zebrania w Grand Theft Auto Online podczas nadchodzących wydarzeń tej jesieni, w tym pamiątkowych ubrań i barw.

Więcej informacji o tym, jak je zdobyć, podamy w nadchodzących tygodniach w ramach naszych trwających wydarzeń w GTA Online. Wydarzenia GTA Online w tym miesiącu będą również miały kilka specjalnych niespodzianek — w tym nadchodzącą możliwość niecodziennej aktywności w południowym San Andreas i okolicach…

Nieustannie ulepszamy i rozwijamy GTA Online. Jak być może zauważyliście, ostatnio zaczęliśmy przełączać wybrane tryby adwersarza i akcje gracza w grze i poza nią. GTA Online oferuje niezwykle zróżnicowaną rozgrywkę, w której od premiery znajduje się ponad 1000 akcji stworzonych przez Rockstar i dziesiątki milionów innych akcji stworzonych przez graczy. Rozpoczynając z czasem cykl pracy stworzonych przez Rockstar w grze, nie tylko zwolnimy miejsce na nowe misje i tryby w przyszłości, ale także poprawimy dobieranie graczy, skupiając społeczność na bardziej usprawniona lista ofert pracy z tygodnia na tydzień.

Umożliwi nam to również przywracanie Zleceń w różnych momentach na specjalne lub sezonowe wydarzenia i pomoże zredukować niektóre mniej lubiane Zlecenia, a także pomoże wydobyć niektóre z naszych przespanych klasyków lub dziwacznych faworytów społeczności wraz ze specjalnymi bonusami, takimi jak powrót z zeszłego tygodnia Obrona przed atakami, Sumo, i więcej.

Zastanawiamy się również, jak ulepszyć wrażenia z GTA Online dla nowych i powracających graczy w nadchodzącej wersji GTA Online na PS5 i Xbox Series X|S w marcu przyszłego roku – śledźcie Rockstar Newswire, aby dowiedzieć się więcej na ten temat i rozszerzone i ulepszone wydania GTAV i GTA Online w nadchodzących miesiącach.

A jeszcze w tym roku przygotuj się na nową ekscytującą przygodę w GTA Online, ponieważ niektóre znane kontakty i znajomi znajomi potrzebują Twojej pomocy w rozwijaniu swojego „legalnego biznesu” — a wkrótce zostanie ujawnionych wiele innych niespodzianek!Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=D856323D2D5547D1A4745488950E2F03&url=http%3A%2F%2Fwww.capsulecomputers.com.au%2F2021%2F10%2Fgrand-theft-auto-the-trilogy-the-definitive-edition-coming-soon-plus-details-on-upcoming-special-events-and-updates-in-gta-online-and-more%2F&c=16910693537279731419&mkt=fr-fr