Trylogia” może zawierać sterowanie „GTA 5”


Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition podobno będzie miał Grand Theft Auto 5 kontroli i kierowania.

Jak donosi VGC, oficjalny opis produktu Rockstar Games został odkryty przez dataminera alloc8lub szczegółowo opisujący szczegóły niedawno ogłoszonego Grand Theft Auto: Trylogia.

Jeden z najbardziej godnych uwagi szczegółów w opisie sugeruje, że zremasterowana trylogia będzie zawierać „GTA Vw stylu kontroli i kierowania” i nie tylko.

„Trzy kultowe miasta, trzy epickie historie” – czytamy w opisie. „Zagraj w klasyki definiujące gatunek w oryginale Trylogia Grand Theft Auto: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto Vice City oraz Grand Theft Auto: San Andreas zaktualizowany dla nowej generacji, teraz z ogólnymi ulepszeniami, w tym genialne nowe ulepszenia oświetlenia i otoczenia, tekstury w wysokiej rozdzielczości, zwiększone odległości rysowania, Grand Theft Auto Vsterowanie i celowanie w stylu i wiele więcej, ożywiając te ukochane światy na zupełnie nowym poziomie szczegółowości”.

GTA V. Źródło: Rockstar Games

Opis jest kontynuowany, dalej wyjaśniając szczegóły niektórych zakupów: „Kupując Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition w sklepie store.rockstargames.com lub Rockstar Games Launcher do 5 stycznia 2022 r. otrzymasz zniżkę 10 USD na następny zakup za pośrednictwem Rockstar Games Launcher lub Rockstar Web Store na kwalifikujące się produkty o wartości 15 USD lub wyższej (obowiązują kursy wymiany). Zniżka wygasa 16 stycznia 2022 r.” Wpis na blogu zawiera również link do strony wsparcia Rockstar na końcu.

W tej chwili nie jest potwierdzone, czy ta datamine jest oficjalna, ponieważ Rockstar nie opublikował jeszcze żadnych dalszych informacji, ale wiemy, że Trylogia GTA będzie miał ulepszenia grafiki i rozgrywki.

Po wielu spekulacjach Rockstar Games w końcu zaprezentowało pierwsze spojrzenie na Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition z oficjalnym zwiastunem pokazującym fragmenty kultowych dzieł sztuki z trzech oryginalnych gier. Nie potwierdzono oficjalnej daty premiery, jednak wiemy, że Trylogia pojawi się na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, PC i urządzeniach mobilnych.

Tymczasem London Games Festival oficjalnie powraca w kwietniu 2022 roku.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=1F8D3936E5D146AB9768F7AC38A38505&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_au%2Fnews%2Fgaming-news%2Fgrand-theft-auto-the-trilogy-may-feature-gta-5-controls-3075533&c=424409661602329459&mkt=fr-fr