Trylogia GTA zawiera więcej przecieków, w tym elementy sterujące podobne do GTA 5


ten Trylogia Grand Theft Auto ukaże się pod koniec roku, ale Rockstar wciąż trzyma się z daleka od wszystkich szczegółów. Jednak fani wyszukują teraz kilka dodatkowych faktów na temat nadchodzącej kolekcji i publikują je w Internecie, szczególnie na forach GTA.

Prolific GTA data miner alloc8or — który niedawno przekopał dane o osiągnięciach nadchodzącej gry — odkrył ukryty tekst na stronie Rockstara, który wskazuje na kilka istotnych ulepszeń. Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto Vice City, oraz Grand Theft Auto: San Andreas.

Trzy kultowe miasta, trzy epickie historie. Zagraj w definiujące gatunek klasyki oryginału GTA Trylogia: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto Vice City oraz Grand Theft Auto: San Andreas zaktualizowany dla nowej generacji, teraz z ogólnymi ulepszeniami, w tym genialnym nowym oświetleniem i ulepszeniami otoczenia, teksturami w wysokiej rozdzielczości, zwiększonymi odległościami rysowania, sterowaniem i celowaniem w stylu Grand Theft Auto V i wieloma innymi, przenosząc te ukochane światy do życie ze wszystkimi nowymi poziomami szczegółowości.

Wygląda na to, że Trylogia GTA zobaczą zaktualizowany schemat sterowania, bardziej zbliżony do tego, czego oczekują fani GTA 5. Trylogia najwyraźniej również doczeka się wielu ulepszeń wizualnych – chociaż gracze powinni nadal oczekiwać, że będą wyglądać jak gry sprzed 20 lat.

Eksplorator danych odkrył również, że fani, którzy kupią Definitive Edition trylogii w sklepie Rockstar do końca roku, mogą otrzymać specjalną zniżkę na kolejny zakup.

Chociaż alloc8or ma dobrą reputację jako dokładny i już wcześniej z powodzeniem wydobywał szczegóły, warto pamiętać, że Rockstar nie potwierdził jeszcze żadnej z tych funkcji. Traktuj wszystkie te nowe szczegóły z przymrużeniem oka, dopóki Rockstar oficjalnie nie ogłosi ich bliżej premiery.

Skontaktowaliśmy się z Rockstar w sprawie tych nowych przecieków i zaktualizujemy tę historię, jeśli studio odpowie.Source : https://www.polygon.com/22732809/gta-trilogy-grand-theft-auto-remaster-san-andreas-vice-city-5-controls