Trylogia GTA: nowe filmy porównawcze trzech gier z oryginałami


Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition ukaże się za kilka tygodni na konsole PlayStation, Xbox, Nintendo Switch i PC jako „ostateczne wersje” Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto Vice City oraz Grand Theft Auto: San Andreas. Wszystkie trzy tytuły będą miały elementy remasteringu i remake’u, ponieważ tym razem zostaną one wykorzystane Nierealny silnik, starając się zachować nienaruszoną esencję oryginałów. Nowe filmy umieszczone z przodu przed trzema grami wideo z ich dziełami z przeszłości.

Może Cię zainteresować:

  • Trylogia GTA na Nintendo Switch waży ponad 25 GB: poznaj wszystkie szczegóły
  • Trylogia GTA: tak zmieniła się grafika w porównaniu do oryginalnego Grand Theft Auto

Gry Rockstar używają słowa „do perfekcji„Przy definiowaniu usprawnień stosowanych w każdym z miast. miasto wolności, Vice Miasto oraz San Andreas Zostały zmodernizowane, dzięki czemu mogą teraz pomieścić sterowanie z GTA V, a prowadzenie będzie identyczne we wszystkich trzech tytułach jak w San Andreas.

W ten sam sposób widoczne są ulepszenia wizualne, rozdzielczość i wierność wizualna, dodano przeprojektowany system oświetlenia; ulepszenia w cieniach, pogodzie i odbiciach; poprawki do postaci i pojazdów; oraz wyższą rozdzielczość tekstur budynków, broni, dróg, wnętrz, roślinności, powierzchni lub większą odległość rysowania.

Kolekcja została pierwotnie opracowana przez Rockstar Games, ale adaptacja ta została wykonana przez Grove Street Games na silniku Unreal Engine. To studio pracowało już nad wersjami tych rat na urządzenia mobilne. W 2022 roku wydanie ostateczne trylogii pojawi się na iOS i Androidzie.

Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition: fechas Confirmadas

Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition zostanie wydane w wersji cyfrowej w następnej kolejności 11 listopada na PS5, PS4, Xbox Series X | S, Xbox One, PC i Nintendo Switch; później, 7 grudnia, trafi do dystrybucji fizycznej na konsole PlayStation, Xbox i Nintendo Switch.

Ponadto abonenci Xbox Game Pass będą mogli uzyskać dostęp do Grand Theft Auto San Andreas: The Definitive Edition od 11 listopada. Tymczasem posiadacze PS Now otrzymają Grand Theft Auto III: The Definitive Edition 7 grudnia.

Źródła | Filmy z serii GTA; Real Kev3n, ENXGMA; przez WCCFTech

.

Źródło artykułu

Zastrzeżenie: ten artykuł jest generowany z kanału i nie jest edytowany przez nasz zespół.Source : https://marketresearchtelecast.com/gta-trilogy-new-comparative-videos-of-the-three-games-with-the-originals/187007/