Trylogia GTA na nowej platformie z ogromną zniżką


Wyciek z udokumentowanymi osiągnięciami twierdzi, że fani będą mogli zagrać w GTA Trilogy: Definitive Edition na nowej platformie w tym tygodniu.


Trylogia Grand Theft Auto: Edycja ostatecznaco zawiera GTA 3, Vice City, oraz San Andreas, może zostać wydany w Epic Games Store 19 stycznia. Jak wielu może wiedzieć, Trylogia GTA: Edycja ostateczna recenzje zwróciły uwagę na mnóstwo problemów z tymi tytułami, w tym straszne błędy psujące grę. Od tego czasu pojawiło się kilka aktualizacji, ale jego reputacja niewiele się poprawiła. Nowa wersja może być jednak punktem zwrotnym.


Ta nowa plotka pochodzi od Billbil-kun, znanego przeciekającego Dealabs, który wcześniej ujawnił informacje o PS Plus i darmowych grach EGS z wyprzedzeniem. W związku z tym należy zauważyć, że Trylogia GTA: Edycja ostateczna nie jest darmową grą Epic Games Store, ale według Billbil-Kuna będzie miała ogromną zniżkę. A biorąc pod uwagę rodowód wyciekającego, choć należy to traktować z przymrużeniem oka, jest to bardziej wiarygodne niż inne plotki w Internecie.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Twitch zbanował Vivianę

Trylogia GTA: Edycja ostateczna ma zostać wydany 19 stycznia o godzinie 8:00 PT/10:00 CT/16:00 UTC, czyli w tym samym czasie, co darmowe gry Epic Games Store z 19 stycznia (Epistory: Kroniki pisania) zwolni. GTA może nie być darmowy, ale według Billbil-kun będzie oferowany z dużą zniżką 50%. Wyprzedaż podobno potrwa przez pierwszy tydzień, w którym jest dostępna na platformie.

Niektóre komentarze kwestionują, czy Trylogia GTA byłby tego wart ze zniżką, co jest uczciwe, biorąc pod uwagę jego stan w momencie premiery. W grach zastosowano kilka aktualizacji, ale to, czy są one tak dobre lub nostalgiczne jak oryginał, jest subiektywną opinią. Ile czasu zajmuje pokonanie Trylogia GTA niekoniecznie musi to być główny lub jedyny czynnik, ale dzięki trzem grom ze znaczną zniżką jest tu mnóstwo godzin.

A niektórzy mogą chcieć się w nich zanurzyć GTA 4 oraz GTA 5tylko po to, by wrócić do poprzedniej serii Grand Theft Auto 6. Rockstar potwierdził GTA 6 był w fazie rozwoju w zeszłym roku i chociaż prawdopodobnie upłyną jeszcze lata, zanim się pojawi, w serii jest wiele rzeczy, którymi można się cieszyć wcześniej.

Trylogia Grand Theft Auto: Edycja ostateczna podobno ma się ukazać w Epic Games Store 19 stycznia.

WIĘCEJ: 5 gier, które parodiują Grand Theft AutoŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c574a83e134311b5780fdda64ac107&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fgrand-theft-auto-trilogy-epic-games-store-discount-rumor-leak%2F&c=8789178809092088246&mkt=fr-fr