Trylogia Grand Theft Auto została potwierdzona


Rockstar Games ogłosiło, że rzeczywiście nadchodzi podobno trylogia. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition jest potwierdzona dla wielu platform. Co więcej, fani ucieszą się słysząc, że nadchodzi w tym roku! Jednak nie ma jeszcze daty premiery. Zremasterowana trylogia przyspieszy na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i 5. Gracze na Androidzie i iOS będą mogli cieszyć się nią w pierwszej połowie 2022 roku.

Nowo potwierdzona trylogia zawiera zremasterowane wersje Grand Theft Auto III, GTA Vice City, oraz GTA San Andreas. Firma Rockstar zaktualizowała wszystkie trzy gry o ulepszoną grafikę i nowoczesne ulepszenia rozgrywki. Planują udostępnić więcej w najbliższych tygodniach, ale na razie przygotowują się do jego uruchomienia. W tym celu istniejące wersje tych gier zostaną w tym tygodniu usunięte ze sklepów cyfrowych.

Rockstar Games ogłosiło również, że dodaje do gry kilka nowych, specjalnych urządzeń Grand Theft Auto Online. To z okazji 20-lecia GTA III. W nadchodzących tygodniach podadzą szczegółowe informacje o tym, jak zdobyć te przedmioty. Pamiątkowe przedmioty to specjalne ubrania i nie tylko. Jednak to nie wszystko, nad czym pracujemy GTA: Online w tym roku albo:

„A jeszcze w tym roku przygotuj się na nową ekscytującą przygodę w GTA Online ponieważ niektóre dobrze znane kontakty i znajomi znajomi potrzebują Twojej pomocy w rozwijaniu „legalnego biznesu” – a wkrótce zostanie ujawnionych wiele innych niespodzianek!”Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=2869AB64E43B44958065DD0834BC2D2C&url=https%3A%2F%2Fwww.keengamer.com%2Farticles%2Fnews%2Fthe-grand-theft-auto-trilogy-has-been-confirmed%2F&c=1390040245646113292&mkt=fr-fr