Trwająca plotka sugeruje, że GTA 6 może mieć kryptowalutę jako system nagród


Po tak zwanym największym przecieku w historii gier wideo, który dotyczył GTA 6 w którym wyciekły klipy, GTA 6 powraca do najważniejszych wydarzeń, ponieważ jest zamieszane w kolejny spisek. Znani napiwcy na Twitterze twierdzą, że GTA 6 będzie zawierać kryptowalutę w grze. Chociaż plotki nie zostały potwierdzone, włączenie krypto do jednej z największych serii gier w historii byłoby ważnym wydarzeniem dla branży Crypto i zyskałoby większe uznanie.

Plotki mówią również, że misje opłacane w kryptowalutach mogą być zlecane przez postacie, które są kryptowalutowymi milionerami. GTA 6 będzie chwalony za futurystyczny za dwadzieścia lat (po premierze) za włączenie rozgrywki Bitcoin.

Chociaż krążą plotki o włączeniu kryptowalut do gry, niektórzy są tym podekscytowani, podczas gdy inni uważają, że byłaby to najgłupsza decyzja, gdyby gry Rockstar działać na jego podstawie. Crypto jest jednocześnie najgłupszym, najbardziej irytującym i najzabawniejszym. Wydawca po zapytaniu wydawcy, „Nie chciałbyś zarabiać na naszej grze?” tylko do powiedzenia, „Nie, chcemy się dobrze bawić”. Mimo to wszyscy, od Ubisoftu po Square Enix, strzelają do NFT i innych afrontów opartych na blockchainie dla przyzwoitości.

Twórcy Grand Theft Auto nie wydali oficjalnego oświadczenia dotyczącego (dodawania) aktywów kryptograficznych. Jednak Rockstar Games zrobiło ogłosić w lutym, że GTA 6 jest w fazie rozwoju.

„Dzięki niespotykanej długowieczności GTA V wiemy, że wielu z was pytało nas o nowy wpis w serii Grand Theft Auto. Z każdym nowym projektem, w który się rozpoczynamy, naszym celem jest zawsze znacznie wykraczać poza to, co wcześniej dostarczyliśmy — i z przyjemnością potwierdzamy, że aktywne prace nad kolejnym wpisem z serii Grand Theft Auto są już w toku. Nie możemy się doczekać udostępnienia kolejnych, gdy tylko będziemy gotowi, więc śledźcie oficjalne informacje w Rockstar Newswire”.

W GTA 5, poprzedniej wersji gry, gracze mogli wejść na giełdy, uzyskując dostęp do giełd LCN i BAWSAQ za pośrednictwem swoich smartfonów oraz handlować akcjami na giełdzie. Ponadto gracze mogli zarabiać pieniądze w „Misje zabójstw na giełdzie”. Dzięki plotkom krążącym o odsłonie GTA 6 gracze mogą zyskać nową okazję do zarabiania pieniędzy za pośrednictwem kryptowalut.

Istnieje wiele powodów, by wątpić, że Rockstar zaryzykuje gigantyczną kupę pieniędzy, by mieć szansę na nieco bardziej gigantyczną kupę pieniędzy, ale to nie znaczy, że krypto w ogóle nie pojawi się w GTA 6. Celem Grand Theft Auto (przynajmniej od czasu GTA 3) jest satyryzowanie amerykańskiej kultury i całego jej absurdalnego, przejrzystego nadmiaru. Trudno sobie wyobrazić niedawny trend, który łączy tech bro bluster, destrukcyjny indywidualizm i szybkie wzbogacanie się w tak szyderczy pakiet, jak szaleństwo kryptowalut.

Tym, co przyciąga programistów do NFT i kryptowalut, jest nadzieja, że ​​dzięki temu zarobią więcej pieniędzy, niż mamy na to liczby. Rockstar jednak już to ma. Sam Grand Theft Auto 5 sprzedał się w ponad 165 milionach egzemplarzy i zarobił ponad 6 miliardów dolarów, głównie dzięki mikrotransakcjom GTA Online. Jeszcze w 2020 roku Rockstar zarabiał 2,5 miliona dolarów dziennie ze swojej internetowej piaskownicy chaosu. Oczywiście koncepcja „wystarczająco pieniędzy” nie istnieje dla spółek notowanych na giełdzie, ale Rockstar (i jego firma macierzysta Take-Two) może nie być skłonna ryzykować swojej dojnej krowy w hazard, który do tej pory był katastrofalny tylko dla tych, którzy go spróbowali.

Czytaj więcej: Haker ujawnił zaskakującą grafikę rozgrywki w Grand Theft Auto 6; Hack potwierdzony przez programistów

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63456ff9b39b4aa3bfc02847c4c021c6&url=https%3A%2F%2Fwww.techjuice.pk%2Fongoing-rumor-suggests-gta-6-might-have-crypto-currency-as-a-reward-system%2F&c=2771466148259102503&mkt=fr-fr