Trwają przygotowania do premiery zwiastuna GTA 6; Aktualizacja oficjalnej strony Rockstar

Rockstar Games wprowadza zmiany na swojej stronie internetowej przed premierą zwiastuna GTA 6

Fani serii GTA od dawna czekali na szczegóły dotyczące kolejnej gry z serii. Jednakże Rockstar Games ogłosiło niedawno, że pierwszy zwiastun nowego dzieła zostanie ujawniony w przyszłym miesiącu. Wraz z tą zapowiedzią na oficjalnej stronie internetowej wprowadzono zmiany, co sugeruje, że jest to część przygotowań do premiery zwiastuna.

Zmiany na oficjalnej stronie Rockstar Games

Obserwatorzy zauważyli kilka zmian na oficjalnej stronie Rockstar Games. Przykładowo logo marki jest teraz widoczne w prawym górnym rogu strony, zastępując stary przycisk. Dodatkowo na górze strony dodano linki do gier, informacji, filmów, sekcji pobierania, sklepu i wsparcia. Jedną z największych zmian jest integracja Rockstar Social Club z oficjalną stroną internetową, umożliwiającą użytkownikom logowanie się przy użyciu danych startowych. Warto również zauważyć, że firma wydaje się odchodzić od nazwy „Social Club” na rzecz platformy Rockstar Games. Zaobserwowano także inne zmiany nazw, sugerujące przygotowania do premiery zwiastuna GTA 6.

Niewykluczone zatem, że podobnie jak w 2011 roku przed premierą GTA 5, na oficjalnej stronie pojawi się odliczanie do premiery zwiastuna szóstej części. Wciąż jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie zwiastun zostanie zaprezentowany, ale według najnowszych informacji powinno to nastąpić w ciągu najbliższych tygodni.

Dobra wiadomość dla fanów muzyki z GTA

Rockstar stworzył także playlistę na Spotify z muzyką emitowaną w różnych stacjach radiowych z poprzednich części serii. Fani Flash FM, VRock i wielu innych stacji z pewnością znajdą tam to, czego szukają. Playlista dostępna jest tutaj dla wszystkich fanów serialu.

Źródło: www.bing.com