Tor Hotring – Arcadius | GTA Wiki
Ten artykuł (lub sekcja) odnosi się do treści w wersji Enhanced oraz Expanded & Enhanced na PlayStation 4, Xbox One, PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S Grand Theft Auto Online których może brakować w innych wersjach.
Aby uzyskać pełną listę funkcji wersji Enhanced oraz Expanded & Enhanced na PlayStation 4, Xbox One, PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S w wersji Grand Theft Auto Onlineproszę zobaczyć tutaj.

Wiesz, że zrobisz wszystko, żeby ożywić dziewiątą do piątej. Jak wsiadanie do ciężarówki Hotring, otwieranie Zombixa i przeskakiwanie przez okno na dwunastym piętrze swojego największego konkurenta w branży, krzycząc „Jak to jest z penetracją rynku?” i oglądanie czołgu w czasie rzeczywistym.

— Opis rasy.

Arkadiusz to wyścig kaskaderski Hotring Circuit, w którym występuje Grand Theft Auto Online w ramach kontynuacji aktualizacji Los Santos Drug Wars, wydanej 9 marca 2023 roku podczas wydarzenia Hotring Everon Week. Jest dostępny dla maksymalnie 30 graczy.

Opis

Wyścig to wyścig na 18 okrążeń z punktami kontrolnymi, domyślnie 7 okrążeń. Dodatkowe punkty kontrolne są dostępne między startem a punktem kontrolnym 7 oraz między punktami kontrolnymi 8–12 i 12–17.

Mapa

Arkadiusz
HotringCircuitArcadius-GTAOe-Map.png
  • Złoty błysk wskazuje punkt kontrolny.
  • Fioletowy błysk wskazuje rekwizyt.
  • Pomarańczowy tor wskazuje ścieżkę drugorzędną.

Nawigacja
Źródło : https://gta.fandom.com/wiki/Hotring_Circuit_-_Arcadius