Top 5 najlepszych indyjskich streamerów GTA RP, którzy transmitują w języku hindi


Popularność GTA RP eksplodowała, a wraz z rosnącą popularnością GTA RP dołącza do niej wielu indyjskich streamerów.

Seria Grand Theft Auto jest jedną z najpopularniejszych serii gier na świecie i była najpopularniejsza w Indiach przed pojawieniem się gier typu battle royale. Mimo że GTA 5 nie jest tak powszechnie dostępny, jak jego poprzednicy, wielu indyjskich streamerów odniosło sukces w grze i wraz z nią.

Oto lista najlepszych indyjskich streamerów GTA RP, którzy transmitują w języku hindi.


GTA RP Indie: 5 najlepszych streamerów nadających w języku hindi

5) Hathoda YT

YT hathoda jest streamerem GTA RP na YouTube z 40 100 subskrybentami na swoim kanale. Streamuje GTA RP, gdzie wraz ze swoim oddziałem występuje pod nazwą „gang skorpionów” i bierze udział w różnych misjach i napadach.

Ponieważ oboje grają na serwerze SVRP 2.0, YT hathoda wielokrotnie współpracował z RakaZone Gaming.

YT hathoda codziennie streamuje GTA RP, a od czasu do czasu Valorant.


4) Gry Qayzera

Z 85 900 subskrybentami na YouTube, Qasier Khan, lepiej znany jako Qayzer Gaming, jest niezwykle popularnym streamerem GTA 5 RP.

Qayzer Gaming transmituje, jak odgrywa rolę swojej postaci „Tillu Galoch” na serwerze SVRP 2.0. Często współpracuje z RakaZone Gaming, innym graczem na serwerze SVRP 2.0.

Niemal codziennie Qayzer Gaming streamuje GTA RP. Rzadko przesyła strumieniowo inne treści, ale kiedy to robi, to strumienie Apex Legends, Valorant i Just Chatting ze swoimi fanami.


3) Ziemniak

Potato to bardzo popularny streamer GTA RP z bazą abonentów 75 400.

On i jego przyjaciele wcielają się w ekipę w swoich filmach GTA RP. Jego filmy są często komiczne, ponieważ on i jego przyjaciele żartują podczas gry.

Potato streamuje GTA RP przynajmniej dwa razy w tygodniu. W ciągu ostatnich kilku miesięcy streamował także Prop Hunt i Valorant.


2) Gry RakaZone

Rishab Karanwal, znany również jako RakaZone Gaming, to popularny streamer GTA 5 RP na YouTube, z 460 000 subskrybentów.

Filmy z GTA RP RakaZone Gaming są nieco bardziej humorystyczne, ponieważ używa on silnego filtra głosu i żartuje ze swoimi przyjaciółmi na serwerze SVRP 3.0. Jego postać „Pan Margela” jest również dość popularna na serwerze i ogólnie w społeczności GTA RP.

RakaZone gra w inne gry, takie jak Valorant, Chess i Call of Duty Warzone, pomiędzy streamowaniem GTA RP co najmniej cztery razy w tygodniu.


1) Gry z dynamem

Adii Sawant, powszechnie znany jako Dynamo Gaming, jest jednym z największych indyjskich streamerów GTA RP na YouTube, z 9,93 milionami subskrybentów.

Dynamo Gaming wciela się w rolę „Shiva Nayak”, policjanta, który krąży po ulicach Los Santos, szukając przestępców do złapania.

Dynamo Gaming i jego przyjaciele grają na serwerze Hydra Town Role-Play, który stworzył sam Dynamo. Serwer zyskał ostatnio dużą popularność dzięki wydaniu HTRP 3.0, które wprowadziło do serwera wiele nowych funkcji.

W niektóre dni Dynamo Gaming gra w PUBG, a w inne streamuje GTA RP.

Uwaga: artykuł odzwierciedla poglądy pisarza.


Kto jest twoim ulubionym indyjskim streamerem GTA RP? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=B95A8DE701B74CFA9C407B714D4A3F88&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Ftop-5-best-indian-gta-rp-streamers-stream-hindi&c=3905295797752277616&mkt=fr-fr