Top 5 modów graficznych do GTA San Andreas w październiku 2021 r.


GTA San Andreas jest uznawane za najlepszą grę z serii przez wielu członków społeczności, zwłaszcza przez społeczność moddingową, która niestrudzenie pracowała nad wydaniem setek modów graficznych, które poprawiają grafikę GTA San Andreas i sprawiają, że wygląda jak nowoczesna gra podobna do GTA 5.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o najlepszych modach graficznych do GTA San Andreas w październiku 2021 roku.


GTA San Andreas: 5 najlepszych modów graficznych w październiku 2021 r.

Gra ma świetną scenerię, postacie i fabułę, a także jest jedną z najbardziej ambitnych gier z otwartym światem swoich czasów. Mody dodały nowe życie do klasyki, a oto 5 najlepszych z nich:

1) V Grafika

V Graphics, mod z serii ENB, zmienia sposób wyświetlania shaderów, oświetlenia i odbić w grze, a ten konkretny mod pasuje do wyglądu i stylu GTA 5. Ponieważ zmienia jaskrawość, nasycenie i balans kolorów, ten mod jest idealny dla każdego, kto szuka zmiany w wizualnym tonie gry.


2) Mipmapa SRt3

Jest to obszerna aktualizacja tekstur powierzchni dla San Andreas, przekształcająca powierzchnie w niskiej rozdzielczości w coś, co można zobaczyć we współczesnej grze AAA.

Wszystko zostało przebudowane, od tekstur dróg po branding sklepu, i teraz wygląda bardzo ostro. Aby uzyskać najlepsze wrażenia, można go używać ze wszystkimi innymi modami graficznymi.


3) BSOR: amerykański sen

Ogólna roślinność, taka jak drzewa i trawa, są często pomijane w przeróbkach graficznych, ale mod Behind Space Of Realities: American Dream znacznie zwiększa ilość zieleni widocznej w grze, co zapewnia wspaniałe wrażenia graficzne.

Ten mod zawiera ponad 30 różnych odmian drzew i krzewów w Los Santos, San Fierro i Las Venturas. Mod poprawia też niebo i chmury, dając graczom malownicze widoki.

Mod jest również dostępny na urządzeniach z Androidem i działa całkiem dobrze na urządzeniach mobilnych.


4) CJ Remastered Graphics Mod

Dzięki modowi Carl Johnson Remastered każda część modelu postaci CJ jest gruntownie zaktualizowana, przeskalowana i ulepszona, wprowadzając go w XXI wiek.

Ta łatka poprawia również tekstury ubrań i butów CJ jako bonus.


5) Odrodzenie AVP z lat 90. 2.0

Pakiet modeli pojazdów AVP Reborn 2.0 z lat 90. zastępuje modele samochodów w grze drobnymi szczegółami, które zachowują istotę San Andreas, jednocześnie poprawiając jakość tekstur. Wyglądają jak prawdziwe odpowiedniki samochodów, dzięki czemu świat San Andreas zyskuje dodatkową głębię realizmu.


Uwaga: artykuł odzwierciedla poglądy pisarza.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=FC247D47938B441C92A6D068126055D2&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Ftop-5-gta-san-andreas-graphics-mods-october-2021&c=4942349997215324372&mkt=fr-fr