Take-Two usuwa reklamę „Goat Simulator 3” pokazującą wyciekły materiał z „GTA 6”.


GTA wydawca Take-Two Interactive wystosował żądanie usunięcia treści Symulator kozy 3 opublikował reklamę, która pokazywała materiał z września Grand Theft Auto 6 (GTA 6) przeciek.

  • CZYTAJ WIĘCEJ: Data premiery „GTA 6”, możliwe ustawienie, bohaterowie i najnowsze wiadomości

Film promocyjny dewelopera Coffee Stain dotyczący kontynuacji pierwszej części Symulator kozy dał przegląd NPC o imieniu Shaun, ale zawierał materiał B-roll przedstawiający GTA 6 przeciek.

Położony na wyspie San Angora, Symulator kozy 3 ma siedem minigier dla wielu graczy, w które można bezproblemowo grać po odkryciu i odblokowaniu. Należą do nich: King of the Hill, The Floor is Lava, Car Derby, Prop Hunt, Headplat, Hoofball i Prop Golf.

W nowym filmie Shaun został nałożony GTA 6 materiał filmowy, w wyniku czego reklama została usunięta wkrótce po uruchomieniu.

We wrześniu, po zgłoszonym włamaniu, pojawił się w sieci ponad 90 filmów i zrzutów ekranu z GTA 6.

Rockstar Games potwierdziło wcześniej, że wyciek był uzasadniony, ale nie spowodowałby żadnych opóźnień w harmonogramie lub rozwoju gry. Rockstar powiedział, że nie przewiduje „żadnych zakłóceń w naszych usługach gier na żywo ani żadnego długoterminowego wpływu na rozwój naszych bieżących projektów”.

Grand Theft Auto 5. Źródło: Rockstar Games.

We wrześniu 17-latek z Wielkiej Brytanii zaprzeczył używaniu swojego telefonu jako narzędzia do uzyskiwania dostępu do prywatnych plików i serwerów Rockstar podczas rozprawy sądowej. Sędzia skierował sprawę do sądu wyższej instancji, gdzie nie ma jeszcze potwierdzonej daty rozprawy.

W zeszłym miesiącu Strauss Zelnick, dyrektor generalny Take-Two Interactive, opisał wyciek jako „strasznie rozczarowujący”.

„Jeśli chodzi o wyciek, było to bardzo niefortunne i traktujemy tego rodzaju incydenty bardzo poważnie” – powiedział. „Nie ma dowodów na to, że zabrano jakiekolwiek dobra materialne, co jest dobrą rzeczą, a na pewno wyciek nie będzie miał żadnego wpływu na rozwój ani nic w tym rodzaju”.

„To strasznie rozczarowujące i powoduje, że jesteśmy coraz bardziej czujni w sprawach związanych z cyberbezpieczeństwem” – podsumował Zelnick.

W innych wiadomościach o grach ogłoszono, że Sifuuznana bijatyka Kung-fu, zostanie wydana na konsole Steam i Xbox w marcu 2023 roku.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63a3d66bbdf64108939fc733960ef238&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_asia%2Fnews%2Fgaming-news%2Ftake-two-takes-down-goat-simulator-3-ad-showing-leaked-gta-6-footage-3370425&c=10926543408472055295&mkt=fr-fr