Take-Two powtarza, że ​​przeciek GTA 6 „nie będzie miał żadnego wpływu na rozwój”


Po głośnym wycieku ponad godzinnego materiału GTA 6, który wciąż jest w fazie rozwoju, deweloper Rockstar obiecał, że incydent nie wpłynie na rozwój i że zespół przekroczy oczekiwania graczy. Dyrektor generalny firmy macierzystej Take-Two, Strauss Zelnick, powtórzył to stanowisko podczas rozmowy o zarobkach, która została przepisana przez VGC.

Zelnick miał do powiedzenia w tej sprawie: „Jeśli chodzi o przeciek, było to strasznie niefortunne i rzeczywiście traktujemy tego rodzaju incydenty bardzo poważnie. Nie ma dowodów na to, że zabrano jakiekolwiek aktywa materialne, co jest dobrą rzeczą, a z pewnością wyciek nie będzie miał żadnego wpływu na rozwój ani nic w tym rodzaju, ale jest strasznie rozczarowujący i powoduje, że jesteśmy coraz bardziej czujni w sprawach związanych z cyberbezpieczeństwem”.

Nagranie, o którym mowa, pochodzi z wersji alfa gry, która rzekomo została uzyskana z wewnętrznego kanału Rockstar Slack. 17-latek został aresztowany przez policję City of London pod zarzutem włamania. Uważa się, że nastolatek jest związany z grupą Lapsus$, która została oskarżona o dokonywanie podobnych włamań do firm technologicznych, takich jak Microsoft, Cisco, Samsung, Nvidia, Okta i Uber.

Inne ważne elementy kwartalnych zysków Take-Two to kolos ciągłej sprzedaży, jakim jest GTA 5, który najwyraźniej sam sprzedał ponad 170 milionów sztuk. W całej swojej historii franczyza przeniosła łącznie 385 milionów jednostek. Seria Red Dead Redemption również okazała się nie garbić, przenosząc łącznie 70 milionów sztuk zarówno w Red Dead Redemption, jak i Red Dead Redemption 2.

Czy te niewiarygodnie duże wyniki sprzedaży zaskakują Cię, czy jest to równorzędne z kursem, jeśli chodzi o Rockstar? Zachowaj się jak bandyta w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6369fefb7b004ae9aeeaf8e9187d7315&url=https%3A%2F%2Fwww.pushsquare.com%2Fnews%2F2022%2F11%2Ftake-two-reiterates-gta-6-leak-wont-have-any-influence-on-development&c=15435462391346358234&mkt=fr-fr