Tajna wskazówka „filmowa” DLC GTA Online ujawniona przez bardzo podejrzanego NPC


Rockstar Games mogło zdradzić pierwszą wskazówkę na temat nadchodzącego DLC Grand Theft Auto 5 do GTA Online. Najpierw była to kopalnia danych, a teraz NPC mógł podarować miejsce odrodzenia dla następnej dużej misji.

Od czasu przejścia na konsole nowej generacji, PlayStation 5 i Xbox Series X|S, twórcy milczą o możliwych zmianach w ich trybie gry online.

Oczywiście, cotygodniowe aktualizacje były kontynuowane z nowymi pojazdami na podium kasyna, ale gracze wciąż czekają na więcej „rozszerzonej i ulepszonej” zawartości.

Cóż, może nie będą musieli dłużej czekać.

gry Rockstar

Od czasu znalezienia kodu GTA Online spekulowano o nowym DLC z fabułą Michaela.

Wyciek GTA Online ujawnia wskazówki dotyczące DLC

Jeden z największych wycieków w społeczności Grand Theft Auto, Tez2, 2 czerwca opublikował interesujące znalezisko z publicznego kodu tytułu. Tym razem jednak to nie oni je wykopali.

Powiedzieli: „Jan oprócz nawiązań do filmów z Vespucci Job Remix, @Rollschuh2282 dowiedziałem się, że Rockstar dodał nowy punkt odrodzenia scenariusza w GTAV PS5 i Xbox Series, przed Record A Studios z „movie_set” jako przypisanym zestawem modeli ped.

Przeciek spekulował, że może to być „wskazówka do filmu DLC z Michaelem” – choć twórcy nie ogłosili jeszcze niczego oficjalnego.

W kodzie znajdują się nie tylko odniesienia do studia filmowego jako przyszłego miejsca odradzania się, ale także wspomniane są DLC „kobieta” i „mężczyzna”. Oprócz tego występują także samce i samice „Triathalon”.

Drugi interesujący rozwój pojawił się około 40 minut po pierwotnym poście, z Tez2.

Zauważyli, że pewien NPC odwiedza ten obszar w określonych godzinach, często siadając w pobliżu planu filmowego.

To, czy są to ślady pozostawione przez deweloperów na coś, co wkrótce się pojawi, okaże się, chociaż niewiele można wyciągnąć z dotychczasowych ograniczonych wskazówek.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=73EFA9B15F524DA783F568DE55DB560E&url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Fgta%2Fsecret-gta-online-movie-dlc-hint-exposed-by-a-very-suspicious-npc-1838917%2F&c=2349077007145615464&mkt=fr-fr