Tajemniczy nowy zwiastun Rockstar to nie GTA 6 – to po prostu GTA Online


To jest Los Santos Drug Wars, a nie GTA 6 (zdjęcie: Rockstar Games)

Fani prawie myśleli, że ich wymarzona chwila wreszcie nadeszła, a Rockstar zaczął się drażnić GTA 6, ale tak naprawdę to tylko DLC do GTA Online.

W pewnym momencie między teraz a upalną śmiercią wszechświata Rockstar Games ogłosi Grand Theft Auto 6, ale każdy, kto powie ci, że dokładnie wie, kiedy kłamie.

Najlepsze przypuszczenie jest takie, że gra wyjdzie w 2024 lub 2025 roku, co prawdopodobnie oznacza pierwszy zwiastun gdzieś w połowie przyszłego roku. To jednak tylko przypuszczenie, ponieważ poza potwierdzeniem istnienia gry Rockstar nie powiedział nic więcej na ten temat.

Jednak to, co zrobili, to opublikowanie tajemniczego wideo na Twitterze, bez wskazania, do czego to służy, i dokładnie tak poradzili sobie z ujawnieniem Red Dead Redemption 2. To jednak nie jest GTA 6 ani żadna inna nowa gra, to tylko rozszerzenie Los Santos Drug Wars do GTA Online.

Szczerze mówiąc, tweet nie zawiera żadnego wyjaśnienia, o co chodzi, a jego psychodeliczne kolory – jak Doctor Who na kwasie – nie krzyczą GTA 6, nic nie mówi, że to nie to.

Jednak ten sam film na YouTube wyjaśnia wszystko. Tam dokładnie to samo wideo jest oznaczone jako „Rozwiń swój umysł dzięki GTA Online: Los Santos Drug Wars, już dostępne”. Więc to jest to.

Niesłabnąca popularność GTA Online jest głównym powodem, dla którego GTA 6 trwa tak długo, ponieważ oryginał nie przestaje się sprzedawać, a Rockstar zarabiałby tylko na łatwych pieniądzach, gdyby skrócił sprzedaż.

Duża część tej długowieczności wynika ze stałego strumienia rozszerzeń GTA Online, z Los Santos Drug Wars, które są początkiem nowej, wieloczęściowej historii, która obejmuje sześć nowych misji fabularnych, gdy zakładasz nowy kartel narkotykowy na południu San Andreas.

Jest, jak mówi zwiastun, już dostępny i do pobrania za darmo, o ile posiadasz już Grand Theft Auto 5.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: GTA Online wprowadza ray tracing na PS5 i Xbox Series X wraz z ostatnią aktualizacją z 2022 roku

WIĘCEJ: GTA 6 nie będzie pierwszym wydaniem Xbox Game Pass lub PS Plus, mówi Take-Two

WIĘCEJ: Haker GTA 6 nie ukradł aktywów – nie wpłynie na rozwój, mówi Take-Two

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby łatwiej przesyłać listy w Skrzynce odbiorczej i korzystać z funkcji Czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, skorzystaj z naszej strony Przesyłanie rzeczy tutaj.

Więcej podobnych historii znajdziesz na naszej stronie poświęconej grom.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639b6ed5d36d4a4799ef38c715e488a7&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F12%2F15%2Fthe-mysterious-new-rockstar-teaser-is-not-gta-6-its-just-gta-online-17947003%2F&c=9827598613111339662&mkt=fr-fr