Tajemnicze wskazówki dotyczące UFO w GTA Online ujawniają się w GTA 6, twierdzi informator


W zeszłym roku fani znaleźli osobliwy wizerunek w Trylogia GTA. Konkretnie wewnątrz GTA San AndreasBar 'Lil’ Probe’Inn, w którym znajdują się zdjęcia kultowych miejsc z różnych gier Rockstar — tylko z UFO w każdej klatce. Jednak jedno zdjęcie nie pochodziło z żadnej istniejącej gry Rockstar, co sprawia, że ​​wielu wierzy, że to GTA 6 zwiastun.

Być może w końcu dowiemy się, o co w tym wszystkim chodziło. Jak zauważył Dexertoznany przeciek Tez2 twierdzi, że UFO wskazują na nadchodzące wydarzenie Halloween dla GTA Online.

„16 dni przed Halloween Rockstar zacznie wyświetlać UFO w GTA Online”, powiedział Tez2 za pośrednictwem nieoficjalnego Forum GTA. „23 października ukradkowe UFO pojawi się zamiast zwykłego modelu UFO”.

Później w tym samym wątku Tez2 wyjaśnia, w jaki sposób może się to odnosić GTA 6.

„W grze nie ma wskazówki na temat GTA 6 w plikach. Rockstar jest na tyle ostrożny, żeby tego nie robić. Ale wskazówka może pojawić się w tweecie, który Rockstar przygotuje do rozmowy o wydarzeniach z UFO GTA Online”, kontynuuje Tez2. „Możemy otrzymać tweeta jak ten od Rockstar, z wyjątkiem tego, że gazeta może mieć małą dodatkową sekcję poniżej sugerującą burze tropikalne za dwa dni lub coś takiego. Tak więc, sugerując GTA 6ogłoszenie”.

Podczas gdy dokuczanie jednej z największych kontynuacji gier wideo w historii Halloween brzmi jak zasięg, Rockstar jest znany z nietradycyjnych zapowiedzi. Więc kto wie!

W zeszłym miesiącu zaczęły się szepty GTA 6 mający bohaterkę. Niektórzy byli zdenerwowani tym potencjalnym rezultatem, ale (na szczęście) dostali za to haze.

Napisane przez Kyle’a Campbella w imieniu GLHF.

Źródło : https://ftw.usatoday.com/2022/08/gta-online-6-ufo-mystery