Tajemnica GTA 6 zyskuje wiarygodność po Halloweenowym wydarzeniu UFO w GTA Online


Stary Grand Theft Auto VI tajemnica może zyskać nową wiarygodność po debiucie nowego GTA Online Wydarzenie Halloween. Fani Rockstar Games, na które czekali GTA 6 przez prawie dekadę. Grand Theft Auto V wydany w 2013 roku i wyszedł tuż przed Xbox One i PS4, co oznacza, że ​​był ograniczony do tego, co można było zrobić na Xbox 360 i PS3. Oczywiście późniejsze wersje rozszerzyłyby grę o nową zawartość, lokalizacje i zmiany wizualne, ale jest różnica między dniem a nocą między czymś takim GTA V oraz Red Dead Redemption 2. Ludzie chcą zobaczyć, jak teraz wygląda nowa gra GTA z niewykorzystanym potencjałem i nieograniczonymi zasobami, które Rockstar ma po swoim ogromnym sukcesie. Deweloper potwierdził, że gra jest w drodze, a nawet obejrzaliśmy ją w przeciekach w zeszłym miesiącu, ale wielu chce zobaczyć odpowiedni zwiastun, zrzut ekranu lub uzyskać inne konkretne szczegóły.

Cóż, może się to wkrótce wydarzyć, jeśli stara plotka ma jakąkolwiek wagę. W sierpniu renomowany insider GTA Tez2 zabrał się do GTAForums i opublikował coś o UFO zbliżających się do GTA Online w październiku i zasugerował, że może wiązać się z GTA 6 tajemnica. Tez powiedział nawet, kiedy spodziewać się ich przybycia i jak dotąd był całkiem na miejscu. Na początku tego tygodnia UFO zaczęły przybywać GTA Online w ramach aktualizacji Halloween. Najwyraźniej będzie to trwające wydarzenie z różnymi rodzajami UFO pojawiającymi się przez cały miesiąc, a Tez zasugerował, że może wrócić do tajemniczego zdjęcia, które zostało znalezione w zremasterowanej trylogii GTA, która została wydana w 2021 roku. Było zdjęcie unoszącego się UFO dom na Florydzie w barze UFO w Grand Theft Auto: San Andreas.

Zdjęcie nie znajduje się w oryginalnej grze i spowodowało, że wielu spekulowało, że jest to pierwsze oficjalne zdjęcie następnej gry. Spekuluje się, że to wydarzenie UFO może doprowadzić do większego ujawnienia dla GTA 6 z biegiem czasu, ale to wciąż trochę tajemnica. Fani już spekulowali, że GTA 6 zostanie ujawniony w tym miesiącu lub na początku listopada ze względu na zbliżające się rocznice pierwszej gry Grand Theft Auto oraz Grand Theft Auto Vice City. W tej chwili to wszystko jest tylko jedną wielką teorią spiskową.

Myślisz że kiedy GTA 6 zostaną ujawnione? Daj mi znać w komentarzach poniżej lub napisz do mnie Twitter @Cade_Onder.

Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/gta-6-grand-theft-auto-vi-online-ufo-halloween-mystery/