Tag Team GTA Online – Jak wziąć udział w Tag Teamie


Musisz wiedzieć, jak wziąć udział w Tag Teamie w GTA V Online, aby ukończyć codzienne wydarzenia, a mecz tag teamowy jest naprawdę fajny! Rozgrywane na wojnie na arenie, są trzy działania zespołu tagów. Wszystkie polegają na rozbijaniu samochodów kierowanych przez drużynę przeciwną. Zanim jednak odniesiesz sukces, musisz znaleźć odpowiedniego partnera. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, ponieważ podpowiemy Ci, jak wziąć udział w bitwach drużynowych.

Tag Team GTA Online – Jak wziąć udział w Tag Teamie

GTA zawsze było grą samotną, nawet podczas gry online. Zespół tagów otwiera to i sprawia, że ​​​​pracujesz w parze z innymi, aby zdobywać cele. Kiedy wybierzesz partnera, będziesz walczył z 14 innymi graczami podzielonymi na 8 drużyn. Każda z tych drużyn ma jednego gracza na arenie w dowolnym momencie. Gra to derby rozbiórkowe. Musisz zniszczyć przeciwnika, wbijając się w niego i niszcząc jego pojazdy.

Po zniszczeniu, a nawet jeśli patrzysz, trafisz do sali obserwacyjnej. Jest to miejsce, w którym często spędzają czas niegracze w trybach arenowych. Stąd możesz spróbować ponownie lub przejść do innego trybu.

Jak wziąć udział w Tag Teamie GTA V Online

Trudniejszą ścieżką do wzięcia udziału jest wizyta w Maze Bank Arena. Weź udział w dostępnych trybach wojny na arenie. W końcu zostaniesz umieszczony w trybie Tag Team.

Łatwiejszym sposobem jest przejście do zakładki online. Przewiń w dół do opcji „Zlecenie”, wybierz podmenu „Zagraj akcję”, a następnie wybierz „Utworzono gwiazdę rocka” i „Wojna na arenie”. W tym miejscu zobaczysz działania zespołu tagów, w których możesz wziąć udział. W GTA V online są w sumie trzy. Kliknij potwierdź i możesz rozpocząć wyzwanie wojny na arenie.Source : https://www.gosunoob.com/grand-theft-auto-5/tag-team-gta-online-how-participate-tag-team/