Szum o premierze „GTA 6” nasila się po tym komentarzu od giganta gier


KLUCZOWE PUNKTY

  • Roskctar Games potwierdziło w lutym, że nowa gra „GTA” jest w przygotowaniu
  • Ogromny przeciek, jeśli wspomniana gra pojawiła się w sieci w zeszłym miesiącu
  • Ani Rockstar Games, ani Take-Two Interactive nie powiedziały nic na temat oficjalnej premiery ani ujawnienia „GTA 6.”.

Kilka postów japońskiego giganta gier Sony, firmy macierzystej PlayStation, wzbudziło zainteresowanie fanów „GTA 6”, myśląc, że sugerują możliwość bardzo oczekiwanej premiery gry.

W tym tygodniu oficjalne konto TikTok firmy Sony udostępniło wideo na krótkiej platformie do hostingu wideo, co wywołało podekscytowanie społeczności „Grand Theft Auto”. „Wgrywasz na PS2 jedną z najbardziej kultowych piosenek wprowadzających z tytułami Grand Theft Auto: San Andreas” – głosił podpis.

Ten post wywołał wiele dyskusji na temat najlepszych piosenek z gier, a jeden z komentatorów zasugerował, aby konto Sony TikTok opublikowało sekwencję początkową do Grand Theft Auto: Vice City. Potwierdzono, że „Grand Theft Auto: Vice City” dzieli to samo ustawienie z nadchodzącym „GTA 6.”.

Sony odpowiedziało na komentarz, mówiąc, że 20. rocznica gry jest „wkrótce” wraz z emoji pary oczu. 20. rocznica „Grand Theft Auto: Vice City” przypada pod koniec tego miesiąca.

Chociaż nic w poście nie zawierało wyraźnej informacji na temat „GTA 6”, fani mają swoją interpretację postu, a inni spekulują, że Rockstar Games, studio gier stojące za popularną serią gier, ujawni nadchodzący tytuł do końca tego miesiąca lub w Listopad. Cóż, jest kilka powodów, dla których możliwe jest ujawnienie gry pod koniec października lub listopada.

Jednym z nich jest to, że Rockstar Games zwykle publikuje zwiastuny gier w tym oknie, aby dostosować je do raportu o zarobkach swojej firmy macierzystej, Take-Two Interactive. Rockstar Games potwierdziło w lutym, że nowa odsłona serii „Grand Theft Auto” jest w fazie rozwoju, ale poza tym pozostała milczeniem na ten temat.

W zeszłym miesiącu w sieci pojawił się masowy wyciek rzekomego tytułu, który pokazał wczesną wersję gry. Rockstar Games postanowiło wtedy wyłączyć sekcję komentarzy na swoim oficjalnym koncie na Twitterze.

Na razie te twierdzenia o rychłej premierze gry to tylko pobożne życzenia lub w najlepszym razie spekulacje. Ani Rockstar Games, ani Take-Two Interactive nie powiedziały nic o oficjalnej premierze ani rewelacji wyczekiwanej gry „GTA 6.”.

Taylor Pelling z Sutton pozuje ze swoją kopią gry konsolowej Grand Theft Auto 5 na otwarciu sklepu muzycznego HMV w centrum Londynu o północy. Grand Theft Auto zakotwicza rosnącą stajnię hitów.
LEON NEAL/AFP/Getty ImagesŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63557339db8a4bb09edcdc249d71d7e6&url=https%3A%2F%2Fwww.ibtimes.com%2Fgta-6-launch-hype-intensifies-following-this-comment-gaming-giant-3626972&c=16608134930127599976&mkt=fr-fr