Świętuj 10. rocznicę GTA 5 w GTA Online dzięki darmowej odzieży i nie tylko.

Grand Theft Auto V, jedna z najbardziej kultowych gier wideo ostatniej dekady, będzie obchodzić 10-lecie swojego istnienia 17 września. Aby uczcić to wydarzenie, Rockstar, twórca gry, organizuje specjalne wydarzenie w GTA Online.

Nowe kostiumy i skórki broni inspirowane GTA V

Podczas tej uroczystości gracze będą mieli okazję odblokować nowe kostiumy inspirowane głównymi bohaterami GTA V: Trevorem, Michaelem i Franklinem. Dodatkowo dostępne będą również skórki broni inspirowane grą. Aby zdobyć te kostiumy, wystarczy zalogować się od teraz do 27 września.

Kostiumy nazywają się Emerytowany przestępca, Ziomek i Groupie i można je zobaczyć w galerii zdjęć poniżej. Skórki broni noszą nazwy Pracownik Miesiąca, Suede Buckfinish i Wujek T. Dodatkowo Rockstar rozdaje wszystkim przekąski, amunicję i kamizelki kuloodporne, aby uczcić rocznicę.

„Chcielibyśmy podziękować naszym graczom za ich niesamowite wsparcie przez lata. Dzięki tej niesamowitej społeczności GTA V rozkwitło na wszystkich pokoleniach konsol i dało nam możliwość rozwoju i aktualizacji GTA Online o nowe funkcje i zawartość przez ostatnie 10 lat. Wasze wsparcie jest naprawdę satysfakcjonujące” – stwierdził Rockstar w poście na blogu.

Brak zapowiedzi na temat kolejnego Grand Theft Auto

Niektórzy zastanawiali się, czy Rockstar wykorzysta rocznicę GTA V do ogłoszenia lub udzielenia wskazówek na temat kolejnej gry z serii Grand Theft Auto, ale tak się jeszcze nie stało. Gra jest obecnie w fazie rozwoju i ma zostać wydana w 2024 roku.

Oprócz obchodów rocznicy inspirowanych GTA V, w GTA Online znajdziesz także nowy samochód sportowy, Bravado Hotring Hellfire, a także mnożniki GTA$ i RP za misje kontaktowe Lamara i Trevora. Dodatkowo w tym tygodniu w GTA Online dostępnych jest mnóstwo zniżek, obejmujących garaże, nieruchomości agencyjne, ulepszenia i modyfikacje agencji, ulepszenia technologii Imani oraz gadżety Record A Studios.

Należy pamiętać, że produkty wymienione tutaj zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać prowizję, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Źródło: www.bing.com