Świąteczne smakołyki w GTA Online obejmują napad na Goocha


Słyszeć? Dzwonią bożonarodzeniowe dzwonki, kolędują kolędnicy, a gracze GTA Online są atakowani przez okropnie nazwaną parodię Grincha. Jest jednym z kilku świątecznych smakołyków, które są teraz dostępne na ulicach Los Santos, gdzie są też bałwany do zniszczenia, strzelaniny na dachach i, z jakiegoś powodu, supermocne bestie ścigane przez seryjnych morderców.


Alice O zalicza sezonowe wydarzenia GTA Online do swoich ulubionych, a Boże Narodzenie wydaje się dobrą porą roku, aby wpaść. Wszędzie jest pokryte śniegiem i ozdobione dekoracjami, a także różne możliwości zarobienia dodatkowej gotówki.

Gooch ma szansę wyskoczyć i zaatakować cię, gdy błąkasz się po ulicach, a odparcie go zapewni ci trochę dosh i maskę do noszenia. Są bałwany, na które możesz upolować, wyostrzając dźwięki dzwonków sań, które możesz zamordować wszystkich 25, aby zarobić 125 000 $ i strój bałwana. Jest też strzelanina inspirowana Die Hard na dachu Weazel Plaza, w której możesz wejść, aby zdobyć nowy pistolet, bożonarodzeniową skórkę do innego pistoletu i 25 000 $.

Najbardziej rzuca mnie (powracające) wydarzenie Beasts vs Slashers, w którym trzy silne drużyny niewidzialnych supermocnych bestii muszą przeskoczyć przez punkty kontrolne, zanim zostaną pokonane przez trzy silne drużyny Slasherów uzbrojonych w wyrzutnie rakiet i termowizję. W jakiś sposób jest świątecznie.

Cała świąteczna zabawa kończy się 28 grudnia, a więcej szczegółów można znaleźć na stronie wydarzenia Rockstar.

GTA 5, które obejmuje dostęp do GTA Online, jest w sprzedaży za 13 £ / 22 $ / 22 € zarówno na Steamie, jak i w Epic Games Store.

Alice B myślała, że ​​przed Bożym Narodzeniem ma ostatnie słowo w sprawie RPS, ale nie zdawała sobie sprawy, że wciąż czaję się w ciemnym kącie domku na drzewie z „godzinami amerykańskich wiadomości”. Ostatnim słowem w RPS jest teraz Gooch. Przepraszam.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63a70d121ca045f7b53afd58c18c4248&url=https%3A%2F%2Fwww.rockpapershotgun.com%2Fgta-onlines-christmas-treats-include-being-mugged-by-the-gooch&c=11499656412431117977&mkt=fr-fr