Subskrybenci PlayStation Plus kochają nową darmową grę w stylu GTA


Subskrybenci PlayStation Plus na PS4 i PS5 wydają się uwielbiać lutowe darmowe gry PS Plus, a w szczególności Mafia: Edycja ostateczna. Jeśli tęsknisz GTA 6, nie ma zbyt wielu gier, które mogłyby Cię zatrzymać. Z nowym Wiersz Świętych będąc popiersiem, tak naprawdę jest tylko GTA 5 I Mafia: Edycja ostateczna. Istnieją inne gry kryminalne z otwartym światem, ale niewiele jest szczególnie godnych uwagi. GTA 5 nie staje się młodszy, więc możesz spróbować Mafia: Edycja ostateczna biorąc pod uwagę, że jest teraz bezpłatny przez PS Plus w ramach lutowej oferty bezpłatnych gier.

Dla tych, którzy nie wiedzą: Mafia: Edycja ostateczna to remake zbudowany od podstaw z 2002 roku Mafia, gra na PC, PS2 i Xbox, do której wielu z sentymentem patrzy wstecz. To powiedziawszy, jest starożytna i nie jest dobrze do niej wracać, co sprawia, że ​​remake 2020 jest tak atrakcyjny, ponieważ dostajesz wspaniałą historię, scenerię i postacie oryginału, ale z bardziej nowoczesną rozgrywką, nowoczesną grafiką i wszystkim innym, czego można się spodziewać ze współczesnej gry.

Kiedy remake został wydany, większość go chwaliła, więc nic dziwnego, że na stronie PS Plus Reddit wielu subskrybentów uwielbia grę i jej włączenie do PS Plus.

„Jestem naprawdę bardzo zadowolony z tego miesiąca ze względu na Mafia bycie tam to gra” – mówi jeden z subskrybentów. „Od jakiegoś czasu chciałem zagrać i byłem gotów nawet za to zapłacić, ale cieszę się, że to przeczekałem. Nie mogę się doczekać, aby spróbować i zobaczyć, jak gra.”

„Zagrał połowę Mafia przeróbka za jednym posiedzeniem, piekielna gra” — dodaje inny subskrybent. „Trochę zszokowany, że nie mamy już więcej gier w stylu epickiej zbrodni… Czuję się, jakbyśmy w erze PS2/PS3 dostawali jedną na rok Jeśli nie więcej.”

Mafia: Edycja ostateczna jest bezpłatny na wszystkich poziomach. Innymi słowy, nie ma znaczenia, czy jesteś subskrybentem PS Plus Essential, PS Plus Extra czy PS Plus Premium, grę można pobrać bezpłatnie. I zgodnie ze stroną PS Plus Reddit, powinieneś ją pobrać.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63e712f666aa4ee18f771368e942ade7&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fplaystation-ps-plus-free-game-mafia-gta%2F&c=16528022686889907545&mkt=fr-fr