Stworzony przez fanów GTA Vice City nowej generacji to długo oczekiwany remaster

Nowe oblicze GTA Vice City: długo oczekiwany remaster

Po szeroko krytykowanej premierze remasteru trylogii Grand Theft Auto, niektórzy fani zaczęli odtwarzać GTA Vice City, korzystając z unowocześnionego silnika gry RAGE z GTA 4. Rezultatem jest znacznie płynniejszy i bardziej zaawansowany projekt, który z pewnością stanie się najlepszym fani remastera powinni byli otrzymać od samego początku.

Ponieważ data premiery GTA 6 jest jeszcze odległa, nowa wersja Vice City autorstwa Revolution Team bez wątpienia zostanie przyjęta z otwartymi ramionami przez ultranostalgicznych fanów serii, co sprawi, że oczekiwanie stanie się nieco bardziej znośne. Zespół programistów odpowiedzialny za remaster, zatytułowany GTA Vice City Nextgen Edition, ujawnił swój projekt w krótkim klipie przedstawiającym Tommy’ego Vercettiego i słoneczną scenerię gry w całej jej klasycznej, pikselowej chwale.

Charakterystyka remasteringu

Oprócz ujawnienia, jak może wyglądać ich wersja remastera, zespół Revolution Team stwierdził, że „ten mod stanowi całkowite przeniesienie wszystkich misji z oryginalnej gry. » Dodatkowo zawierałaby także ulepszoną wersję miasta i broni z Edycji Ostatecznej, wszystkie samochody, modele postaci i pieszych z Edycji Xbox, wszystkie oryginalne stacje radiowe, przerywniki filmowe i projekty w stylu oryginalnej gry, jak a także przyciągające wzrok neony z Vice City Stories.

Data wydania i aktualizacje

Niestety nadal nie jest jasne, kiedy programiści planują wypuścić tę edycję Nextgen, przy czym produkcja najwyraźniej rozpoczęła się pod koniec 2023 roku. Jednak zespół stale ogłasza aktualizacje na swoim kanale Telegram, który możesz śledzić, aby być na bieżąco. Oczywiście, gdy tylko zostaną potwierdzone, opublikujemy również więcej informacji, więc bądźcie czujni.

W międzyczasie, poczekaj, zajrzyj na nasze strony poświęcone wyprzedażom Grand Theft Auto 5, silnikowi gry GTA 6 i wieloplatformowej funkcjonalności GTA 6.

Źródło: www.videogamer.com