Streamerka GTA RP, Viviana, zbanowana na Twitchu po rasistowskim wybuchu wobec widza


Opublikowany: 2023-01-14T00:44:08

Zaktualizowano: 2023-01-14T00:44:14

Po słownym wybuchu wymierzonym w widza Twitcha, streamerka GTA RP, Viviana, została trwale zablokowana w NoPixel, a także na Twitchu, za jej rasistowskie komentarze.

GTA RP to stworzony przez społeczność mod do ukochanej gry, w którym gracze przeżywają własne osobowości, odgrywając role. Ale w przypadku streamera Twitcha, Viviany, posunęła się trochę za daleko w swojej osobowości.

Po otrzymaniu komentarza z czatu Twitcha natychmiast zaczęła obrażać widza, wprowadzając rasę do dyskusji.

„Jesteś biały, jesteś rasy kaukaskiej i nigdy nie będziesz miał żadnej pieprzonej osobowości”, stwierdziła, rozpoczynając swoją tyradę.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

„Przynajmniej mam osobowość, przynajmniej będę kimś. Ayo, ayo co? Ayo co? Nigdy nie będziesz miał żadnego typu osobowości, nigdy nie będziesz miał nic. Twoje imię to dosłownie pieprzony James. To najbardziej podobne, pieprzone imię, jakie słyszałem w całym moim życiu – wrzasnęła, przypuszczając rasę i osobowość tej osoby wyłącznie na podstawie jej imienia.

„Nie przychodź po mnie, kurwa, suko, bo zgadnij co? Zgadnij kurwa co? Nie przychodź po mnie kurwa. 'Jestem biały?’ Dobra, kto pytał? Bez osobowości, bez kultury, bez linii włosów, jakby kto pytał?

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Streamer został szybko zablokowany w NoPixel po tym, jak popularny streamer Félix „xQc” Lengyel zareagował na jej tyradę.

Według użytkowników Reddit, streamer podwoił swoje komentarze, twierdząc, że „odwrotny rasizm nie istnieje”. Oświadczenie zostało już usunięte z Świergot.

Viviana zbanowana na Twitchu po rasistowskim wybuchu

Później potwierdzono, że Viviana została również zbanowana na Twitchu po jej wybuchu w strumieniu.

Obecnie nie jest jasne, jak długo potrwa jej zakaz, a Viviana nie skomentowała jeszcze tego tematu na swoim koncie na Twitterze.

Będziemy Cię na bieżąco informować o bieżącej sytuacji tutaj, w Dexerto.

Źródło : https://www.dexerto.com/entertainment/gta-rp-streamer-viviana-banned-after-racist-outburst-towards-viewer-2031767/