Streamer xQc zarzuca widzom brak ostrza w transmisjach GTA RP

Fani i modderzy RPG: niezbędni do przetrwania w GTA V Online

Seria Grand Theft Auto należąca do Rockstar Studios może być tytanem w przestrzeni gier wideo, ale można śmiało powiedzieć, że fani RPG odegrali główną rolę w utrzymaniu przy życiu sieciowej części GTA V.

Modderzy, którzy dali graczom możliwość prowadzenia prawie normalnego życia w Los Santos, pomogli utrzymać kulturowe znaczenie GTA V pomimo spadku zainteresowania i frustracji związanej z kartami Shark. Duża liczba streamerów nadal się w to angażuje, pracując na co dzień z innymi streamerami, zanim staną się rabusiami banków prowadzonymi przez innych graczy.

Jest tak blisko prawdziwego symulatora kryminalnego, że gracze od razu się w nim zakochali. Jednak główny streamer wyjaśnił, dlaczego nie może już wrócić do samochodowej przygody, która uczyniła go sławnym.

Powodem, dla którego xQc nie może już grać w GTA RP, są jego fani

Felix „xQc” Lengyel ujawnił, że GTA RP, modyfikacja gry wideo, która wyniosła jego karierę w streamingu na nowy poziom, jest teraz niemożliwa do opanowania, ponieważ próbuje zadowolić swoich odbiorców. Pod koniec jednego z jego streamów fani zapytali go na czacie, dlaczego spowalnia swoje streamy na serwerach GTA RPG.

Notorycznie głośny streamer powiedział, że niektórzy jego widzowie sprawiają, że „nie nadaje się do transmisji strumieniowej”. Następnie Lengyel poczuł się jeszcze bardziej sfrustrowany, gdy użytkownik wypytywał go o jego działania w grze podczas gry w GTA RP i ostro zareagował na widzów, którzy krytykowali go za wybory dokonywane podczas gry.

„Zalaliście czat nienawiścią i nonsensami” – stwierdził. „Bracie, mówiłeś najbardziej nienawistne rzeczy na czacie, gdy tylko wyłączyłem tryb wyłącznie emotek. Czy nie widzisz, jakie to było przyzwoite? […] Jesteś zgniłym widzem, to żałosne… To naprawdę nie do opanowania. Szczerze mówiąc, to śmieci. »

Czy xQc zatrzymuje GTA RP?

Choć przez lata xQc był oskarżany o utrzymywanie dość toksycznej społeczności fanów, nie jest zaskoczeniem, że teraz przyprawiają go o bóle głowy. Na razie wygląda na to, że może kontynuować streaming GTA RP, przełączając swój czat na tryb emotikonów, żeby nie był tak często nękany przez widzów.

Mimo to zrozumiałe byłoby całkowite porzucenie przez xQc hazardu i skupienie się bardziej na kontrowersyjnych transmisjach hazardowych. GTA RP nie wydaje się jeszcze martwe na kanale xQc, ale biorąc pod uwagę presję, jaką wywiera na swoich fanów, możemy być bliżej tej ewentualności, niż nam się wydaje.

Źródło: www.ggrecon.com