Streamer GTA 5 Naught znajduje tajne ciężarówki z pieniędzmi za pomocą modów


Tym razem streamer GTA 5 Naught ma misję zarobienia dużych pieniędzy w grze za pomocą modów. Planuje ukraść dla Simeona szereg pojazdów używanych do transportu pieniędzy.

Naught jest dobrze znany z filmów, w których odkrywa wszystkie rodzaje tajnych i ukrytych pojazdów w grze. W jednym z jego ostatnich filmów widział, jak poluje na rzadkie złote supersamochody w GTA 5 za pomocą modów.

W tym artykule omówimy, jak Naught zbiera tajne ciężarówki z pieniędzmi w GTA 5 za pomocą modów.


Naught wykonuje wyzwanie GTA 5 dla Simeona, zarabia 750 000 000 $ za jednym zamachem

Naught jest prawdopodobnie najpopularniejszym ze wszystkich streamerów modów do GTA 5. W tym najnowszym filmie o modach do GTA 5, grając jako Franklin, Simeon zleca mu zebranie sześciu pojazdów Gruppe6 pełnych gotówki i zwrócenie ich do domu Franklina w Vinewood. Gracze znają furgonetki Gruppe6 z misji konfiguracyjnej Diamond Casino Heist.

Zaczynając, Naught udaje się do miasta, gdzie odkrywa nowo wyglądający podziemny parking, który przedstawia mu pierwszy pojazd. To van Gruppe6, który wygląda jak samochód lotniskowy z syreną na dachu, który przypadkowo ma z tyłu miliony dolarów. Szybko przywozi go do domu, zanim wyruszy na poszukiwanie kolejnych pojazdów Gruppe6.

Drugi pojazd znajduje się za chwilę i okazuje się pojazdem Gruppe6 Riot Control Vehicle. Jest to imponująca i ogromna ciężarówka wyposażona w armatkę wodną i przedni pług. Zabiera gigantyczny pojazd do domu, gdzie ledwo mieści się na podjeździe.

GTA 5 RCV (zdjęcie przez Nought/YouTube)
GTA 5 RCV (zdjęcie przez Nought/YouTube)

Nic nie rusza obok pojazdu numer trzy, opancerzonej furgonetki ekspresowej. Tył furgonetki jest pełen sztabek złota, które szybko zabiera Simeonowi do domu Franklina.

Kolejne dwa pojazdy to najmniejsze, trójkołowy, jednomiejscowy pojazd znaleziony w porcie. Innym jest prawdziwy wózek golfowy Gruppe6 na złotym polu z kierowcą ochroniarza, który jest wypchany milionami dolarów.

Golf Caddy Gruppe6 (zdjęcie za pośrednictwem Nought/YouTube)
Golf Caddy Gruppe6 (zdjęcie za pośrednictwem Nought/YouTube)

Po tym, jak Naught sprowadza ich z powrotem do Simeona, wyrusza, by odebrać samochód numer sześć, Gruppe6 Bravado Buffalo. Odnajduje samochód na posterunku policji i nie napotyka oporu, co pozwala mu z łatwością ukraść samochód. Bravado Buffalo wygląda bardzo zgrabnie podczas jazdy z zawrotną prędkością ponad 140 mil na godzinę.

Właśnie wtedy, gdy fani myśleli, że ten wspaniały film o modach do GTA 5 się skończył, Simeon mówi Naughtowi o ostatnim dodatkowym pojeździe i ograniczonej ilości czasu na jego znalezienie.

Streamer mówi widzom, że film potrzebuje więcej lajków, zanim będzie mógł znaleźć dodatkowy pojazd. I wydaje się, że to działa, gdy jedzie do ostatniej furgonetki Gruppe6 zaparkowanej za szyldem Vinewood, niedaleko domu Franklina. Jest to wersja premium klasycznej ciężarówki z palisady.

Kolekcja Nought pojazdów Gruppe6 (zdjęcie za pośrednictwem Nought/YouTube)
Kolekcja pojazdów Gruppe6 firmy Nought (zdjęcie za pośrednictwem Nought/YouTube)

Nic nie przynosi palisady do domu, jednocześnie podziwiając, jak ładnie wygląda i jak jest ułożona ze skrzyni za skrzynią z gotówką. Po zebraniu wszystkich ciężarówek Naught idzie po zapłatę od Simeona i otrzymuje aż 750 000 000 $, a wszystko to w ciągu dnia pracy.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=489D85E1AD1B4A6F8D33AE8F54456B39&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Fgta-5-streamer-nought-finds-secret-money-trucks-using-mods&c=12169613821608969804&mkt=fr-fr