Streamer GTA 5 Naught używa modów, aby uzyskać wszystko za darmo


Streamer GTA 5 Naught od ponad ośmiu lat zabawia fanów swoimi filmami z GTA 5. Ma ponad pięć milionów subskrybentów, a jego filmy obejrzano ponad miliard razy. To ma sens, że teraz Naught może być jednym z królów modów do GTA.


Streamer GTA 5 Naught testuje swoją nową moc modów

W filmie Naught zaprezentował swoje najnowsze mody w GTA 5. Cokolwiek Naught dotknął w grze, stało się jego własnością. Za każdym razem, gdy Naught w coś wchodził, w prawym górnym rogu ekranu migało, że kupił przedmiot za 0 USD.

Wideo zaczęło się w domu Franklina w Vinewood Hills od telefonu od Simeona. Nic się nie ekscytowało, gdy wpadł na pomysł dotknięcia i posiadania mnóstwa tajemnych rzadkich pojazdów, myśląc, że do końca dnia może zostać miliarderem.

W drodze do miasta Naught zatrzymał się, aby przetestować swoją nową moc swobodnego dotyku na kilku przedmiotach, w tym garażu, hotelu, doniczce i kilku kartonowych pudłach. Potwierdziło to, że mógł dotknąć wszystkiego, aby stało się jego własnością. Testował tę teorię na NPC, który następnie stał się jego własnością i podążał za nim, gdziekolwiek się udał.

Film kontynuował, gdy Naught używał swojej darmowej mocy modów na samochodach, komisariacie policji i helikopterze, zanim wzbił się w przestworza. Latając dookoła, szpiegował kilka okrętów wojennych i poszedł je odebrać.

W końcu znalazł i ukradł kilka super samochodów, takich jak Z-Type. Znalazł także bank i uczynił go własnym, w tym całe złoto w skarbcu. Po tym, jak Naught rozproszył się kupowaniem i prowadzeniem pociągu, wrócił do swojego polowania na super samochód w GTA 5 za pomocą modu.

Jakimś cudem natknął się na tajne spotkanie samochodów GTA 5, pełne najlepszych i najdroższych samochodów w grze. Dotknął każdego z nich, zanim zauważył luksusowy superjacht. Podpłynął do jachtu, by podjąć ostatnie wyzwanie i zdobył je. Do tej pory mógł osiągnąć miliard dolarów.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=5C755000FF3D4BB2B01072C1060C08CB&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Fgta-5-streamer-nought-uses-mods-get-everything-free&c=213537877875306452&mkt=fr-fr