Streamer GTA 5 Naught próbuje złamać każdą kość Świętego Mikołaja za pomocą modów


Streamer GTA 5 Naught jest jednym z najbardziej znanych twórców treści GTA. Ma ponad pięć milionów subskrybentów na swoim kanale YouTube i jest znany z robienia najdziwniejszych rzeczy w GTA 5.

Jednym z jego ulubionych typów filmów jest to, w którym używa modów w GTA 5 do tworzenia zabawnych scenariuszy i trybów gry. W jednym ze swoich ostatnich filmów przyjrzał się sezonowi świątecznemu w poszukiwaniu inspiracji i zagrał w modę do gry, w której gracze muszą łamać kości Świętego Mikołaja.


Jak Naught złamał wszystkie kości Świętego Mikołaja w GTA 5?

Wideo zaczęło się, gdy Naught opowiadał o nowym modzie do gry, który dodał do GTA 5, w którym gra jako Święty Mikołaj. Ten mod jest dziwny i makabryczny, ponieważ zachęca graczy do złamania wszystkich kości w ciele Świętego Mikołaja. Skręt, który nadaje mu bardziej makabry, polega na tym, że Mikołaj ma w swoim ciele 500 kości, co więcej niż podwaja obrażenia, które mogą zadać gracze.

Jego pierwszą próbą złamania wszystkich 500 kości był skok z budynku Labiryntu. Jest to najwyższy budynek w GTA 5, a także jeden z najwyższych poziomów, z których można skoczyć. Po zeskoczeniu z budynku uderzył w cementowy chodnik, a Mikołaj złamał 134 kości z 500.

Kadr z wyzwania łamania kości Mikołaja w GTA 5 (Zdjęcie za pośrednictwem Nought/Youtube)
Kadr z wyzwania łamania kości Mikołaja w GTA 5 (Zdjęcie za pośrednictwem Nought/Youtube)

W drugiej próbie Naught stworzył niestandardowy statek z kilkoma wiatrakami używanymi do miażdżenia pojazdów. Następnie wsiadł do kabrioletu i wbił go w ruchome ostrza. Za pierwszym razem udaje mu się złamać 224 kości w ciele Mikołaja.

W swojej następnej próbie użył tych samych ostrzy wiatraka do złamania większej liczby kości, a podczas drugiej próby zmiażdżył 405 kości.

Czwarta próba wydaje się dobrym wyborem, gdy myśli o skoku z najwyższego punktu w przestrzeni. Niestety, po tym, jak zakochał się w tym, co wydawało się wieczne, złamał tylko 183 kości, co wydawało się dość rozczarowujące.

Piąta i szósta próba Noughta polegała na próbie trafienia przez niesławny pociąg w GTA 5. Chociaż był to dobry plan, Mikołaj ciągle spadał z torów, przez co stracił odpowiednio tylko 76 i 78 kości.

Kadr z GTA 5 (zdjęcie przez Nought/Youtube)
Kadr z GTA 5 (zdjęcie przez Nought/Youtube)

Nikt nie wymyślił następującej metody wezwania nalotu, który wystrzelił na niego pocisk, co doprowadziło do złamania 207 kości. Następnie zdecydował się sprowadzić bombowiec Titan, aby zdać sobie sprawę, że cel był bardzo chybiony, a Mikołaj odniósł obrażenia tylko od fali uderzeniowej bomby.

Ostatnią metodą, którą wypróbował, była ta, w której wjeżdża w ścianę pojazdem o zwiększonej wydajności z nitro. Najpierw próbował to zrobić na rowerze, podczas którego złamał 304 kości. Następnym pojazdem, który wypróbował, był zmodyfikowany Adder, najszybszy samochód w GTA 5. Podczas pierwszej próby z pełną prędkością złamał 470 kości w ciele, co go nie uszczęśliwiło. W końcu udało mu się złamać 500 kości, gdy dotknął żmija z prędkością 1000 km/h, zanim uderzył w ścianę.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=00D888E7C2BA435CBBC992C53966B601&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Fgta-5-streamer-nought-attempts-break-every-one-santa-claus-bones-using-mods-2&c=18229233168331020041&mkt=fr-fr