Stephen A. Smith żałuje, że nie jest w GTA 6

Stephen A. Smith: potencjalny gość-niespodzianka w GTA 6

Stephen A. Smith niedawno przychylnie odpowiedział na prośbę fanów o pojawienie się w GTA 6. Jeden z fanów zasugerował, że gra potrzebuje stacji radiowej ze Smithem, na co osobistość ESPN odpowiedziała, mówiąc „Kocham Vice City” i oznaczając twórcę GTA, Rockstar Games . Bombastyczny styl Smitha idealnie nadawałby się do przerywników między licencjonowanymi utworami muzycznymi odtwarzanymi w stacjach radiowych gry.Być może Rockstar mógłby dodać poboczne zadanie, w którym gracz musi pomóc Smithowi pozbyć się jego rywala, czyli wirtualnej wersji Skipa Baylessa.

Premiera GTA 6 ma nastąpić w przyszłym roku, a z pierwszych doniesień wynika, że ​​gra powróci do Vice City, wirtualnego odpowiednika Miami w uniwersum gry, jednak fani wciąż czekają na bardziej konkretne informacje po pierwszym zwiastunie Rockstar. Obecnie wiemy, że mechanika wielobohaterska z GTA 5 powróci, a jedną z grywalnych postaci po raz pierwszy w historii serii będzie kobieta.

Elon Musk nie chce grać w GTA 6

Z kolei osobą, której w GTA 6 raczej nie będzie, niezależnie od tego, czy będzie Stephen A. Smith, czy nie, jest Elon Musk. Kiedy ukazał się zwiastun GTA 6, Musk ujawnił, że nie jest fanem serii gier. „Próbowałem, ale nie lubię popełniać przestępstw. GTA 5 wymagało strzelania do policjantów od pierwszej sceny. Po prostu nie mogłem tego zrobić” – napisał Musk na Twitterze w odpowiedzi na innego użytkownika, który stwierdził, że nie gra w gry. Odpowiedź została szeroko wyśmiana na platformie, a wiele osób porównało Elona Muska do „faceta takiego jak Drake”.

Jednak obojętność Muska wobec serii nie powstrzymała jego ukochanej firmy X przed poniżaniem się przed twórcą gry, firmą Rockstar. Rockstar był zmuszony wypuścić swój zwiastun dzień wcześniej z powodu wewnętrznego wycieku. Jednak dyrektor generalna X, Linda Yaccarino, szybko zasugerowała, że ​​Rockstar powinien bezpośrednio przesłać zwiastun do X, aby zwiększyć jego widoczność. Rockstar ostatecznie się zgodził, chociaż pojawił się standardowy podpis.

Źródło: www.hotnewhiphop.com