Squid Games od Netflixa przejmuje serwery społeczności GTA 5


Lalka-robot z gry Squid Game stoi na chodniku w Los Santos w GTA V.

Netflix Gra w kalmary ma podbił świat szturmem, a teraz przejmuje Grand Theft Auto V serwery fabularne. GTA fani odtwarzają ponure gry dla dzieci na ulicach Los Santos. Zwycięzcy otrzymują duże nagrody pieniężne, a przegrani zostają posądzeni w zapomnienie przez Take-Two. Żartuję, to żart. Przeważnie.

Gra w kalmary opowiada o zdesperowanych ludziach, którzy ryzykują życiem, aby rywalizować w absurdalnych minigrach o szansę na nieco mniej zubożone życie. Innymi słowy, brzmi to jak idealne dopasowanie do socjopatycznego sandoxu Rockstar o zabijaniu ludzi, aby się wzbogacić a potem czując pustkę w środku. Jak donosi za pomocą Radar gier, GTA 5 fani zaczęli używać modów i tworzyć serwery online odtwarzające konkretne konkursy z południowokoreańskiego dramatu przetrwania, takie jak niesławny Czerwone światło, zielone światło.

W jednej wersji Gra w kalmaryotwierające wyzwanie odtworzone w GTA 5, grupa graczy musi przejść przez pole, podczas gdy inna wydaje rozkazy przez mikrofon, a trzecia grupa siedzi gotowa zastrzelić każdego, kto narozrabia. Gracze wstawili również inne elementy z serialu, w tym przerażającą lalkę robota, grę w szklane steppings, a nawet labirynt sypialni zawodników. GTA YouTuber Vadact pokazał niektóre z tych rekreacji w ostatnim filmie— na pierwszy rzut oka łatwo byłoby je pomylić z pełnoprawnym modem do niespodzianki hitu Netflixa.

Ted Sarandos, współdyrektor generalny Netflix ogłoszony na początku miesiąca że Squid Game, najnowsza niepokojąca parodia walki klasowej z biednymi w popkulturze, stała się już najpopularniejszym widowiskiem w historii. Od tego czasu jest wysadzony w memach Tik-Tok i ten Roblox społeczność. Teraz sam Netflix przygotowuje się do sprzedawać gówno z tego. Koreańskie Centrum Kultury w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ma nawet dokonać rekonstrukcji w Abu Dhabi, mieście z historią wyzyskiwane obozy robotnicze.

Biorąc pod uwagę ostatnią grę Netflix, aby wejdź w biznes giers, to chyba tylko kwestia czasu, zanim zaczniemy otrzymywać oficjalne adaptacje Gra w kalmary, choć żaden z nich nie będzie tak pasującym tłem jak San Andreas.Source : https://kotaku.com/squid-game-knock-offs-are-taking-over-gta-5-severs-1847838890