Sprawdź nowe, wybuchowe funkcje pogodowe w GTA 6

GTA 6: Niszczycielskie Siły Natury mogą nadać nowy wymiar

Zanurzenie wzmocnione dynamiczną pogodą

Następna gra Rockstar, GTA 6, pojawia się po 12 latach i obiecuje wiele nowych funkcji. Dzięki największej mapie, jaką kiedykolwiek widziano w serii Grand Theft Auto i pierwszej głównej bohaterce, gra wprowadzi rewolucyjne funkcje, których Rockstar Games nigdy wcześniej nie widziało.

Gigantyczna mapa do odkrycia

Akcja szóstej części serii rozgrywa się w fikcyjnym stanie Leonida na Florydzie. Mapa może ewoluować w podobny sposób jak Fortnite Battle Royale, obiecując fanom niespodzianki po jej wydaniu.

Niszczycielskie siły natury w akcji w GTA 6

GTA 6 będzie oferować największą mapę w serii, pozwalającą graczom cieszyć się spokojnymi spacerami, eksplorować mapę i sprawdzać swoje umiejętności jazdy pod słońcem. Jednak pogoda może nagle zmienić się w burzę, powodując potężne burze i niszczycielskie tornada, dodając rozgrywce odrobinę realizmu i emocji.

Funkcje inspirowane poprzednimi grami Rockstar

Po raz pierwszy w serialu główną bohaterką będzie kobieta. Ostatnie plotki sugerują również obecność ekstremalnych zjawisk pogodowych, takich jak burze. Twórcy finalizują obecnie dynamikę pogody, a gra obiecuje graczom oryginalną historię trwającą około 40 godzin.

Fani mają nadzieję zobaczyć wiele funkcji inspirowanych poprzednimi grami Rockstar. Ponieważ gra wymaga wielu elementów, prawdopodobnie twórcy uwzględnili już wiele nowych funkcji.

Gra wyczekiwana przez społeczność

Pomimo plotek wskazujących na premierę jesienią przyszłego roku, firma nie potwierdziła żadnych oficjalnych informacji. GTA 6 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier w społeczności, budząca wiele oczekiwań. Jeśli pojawi się mechanika pogodowa, na którą liczyli gracze, gra może stać się jednym z flagowych tytułów dekady.

Jakie funkcje chciałbyś zobaczyć w GTA 6? Zachęcamy do dzielenia się swoimi pomysłami w sekcji komentarzy.

Źródło: fandomwire.com