Sprawdź GTA 5 z DLSS 3 w akcji

Modder „PureDark” udostępnia wideo z GTA 5 z generacją klatek DLAA i DLSS 3

Modder o imieniu „PureDark” opublikował niedawno film prezentujący Grand Theft Auto 5 z DLAA i DLSS 3 Frame Generation. Celem tego moda jest poprawa wydajności GTA5, ale niektórzy uważają, że modder powinien skupić się na GTA IV.

Rzeczywiście, GTA 4 jest znane ze słabej wydajności na PC, nawet dzisiaj. W przeciwieństwie do GTA 5, które może działać doskonale na wielu różnych komputerach, GTA 4 nadal ma problemy na PC. Może być tak źle, że czasami konieczne jest użycie DXVK, aby gra była przyjemna. To wiele mi mówi.

Generacja ramek DLSS 3: Znaczące ulepszenie dla właścicieli serii RTX40

Dzięki generacji ramek DLSS 3 posiadacze kart graficznych z serii RTX40 mogą niemal podwoić swoją wydajność. Będzie to bardzo korzystne dla tych, którzy zmodyfikowali GTA5 w znaczący sposób. Dzięki DLSS 3 możesz uzyskać niesamowitą liczbę klatek na sekundę w rozdzielczości 4K z najlepszymi modami graficznymi, takimi jak NVE, QuentV i ENB. Dodatkowo DLAA (wraz z DLSS Super rozdzielczości) może poprawić jakość obrazu w grze.Nie wspominając, że GTAV używa TAA do swojego rozwiązania antyaliasingowego. Zatem DLSS 3 Super rozdzielczość będzie koniecznością dla wszystkich posiadaczy RTX.

Jednak jest też zła wiadomość. Podobnie jak w przypadku wszystkich modów DLSS 3 firmy PureDark, ten również będzie dostępny za ścianą Patreona. Więc nie, nie będziesz mógł go pobrać i używać za darmo. Szkoda, ale tak właśnie jest. Miejmy przynajmniej nadzieję, że inni modderzy, jak LukeFZ, wypuszczą darmowe mody DLSS 3 do GTA5 i GTA 4.

Darmowe mody do Grand Theft Auto 5, których nie możesz przegapić

Skoro mowa o Grand Theft Auto 5, sugerujemy również zapoznanie się z tymi darmowymi modami. Na przykład istnieje mod, który zmienia ponad 70 postaci drugorzędnych. Jest też mod Real Life Beverly Hills. NaturalVision Evolved Mod to modyfikacja grafiki mająca na celu poprawę oświetlenia w grze.QuantV to kolejny ciekawy mod graficzny do gry Rockstar z otwartym światem. Na początku tego miesiąca udostępniliśmy także mod, który przywrócił wszystkie wycięte utwory z gry, a następnie mamy wszystkie niesamowite mody, którymi JulioNIB udostępniał przez ostatnie kilka lat.

Ciesz się i czekaj na więcej treści!

Źródło: www.dsogaming.com