Spotify świętuje 25 lat Grand Theft Auto przed GTA 6

Spotify świętuje 25-lecie Grand Theft Auto specjalną playlistą

Jako preludium do premiery długo oczekiwanego GTA 6, Spotify postanowiło uczcić historię serii, tworząc specjalną playlistę zawierającą 100 kultowych utworów z różnych stacji radiowych obecnych w grach.

Inicjatywa ta pojawia się w odpowiednim momencie, gdyż zapowiedź nowego dzieła serii zachwyca fanów po dziesięcioletnim oczekiwaniu. Rzeczywiście, Rockstar w końcu potwierdził premierę GTA 6, a pierwsze zwiastuny zaplanowano na początek grudnia 2023 roku.

W miarę jak emocje rosną, Spotify oferuje fanom możliwość zanurzenia się w muzycznym uniwersum serii, słuchając kultowych piosenek, które wyróżniły każdy odcinek GTA.

Muzyczna podróż po Grand Theft Auto

Specjalna playlista oferowana przez Spotify pozwala znaleźć emblematyczne tytuły, od utworów od Vice City po GTA V. Rzeczywiście, wybór muzyczny obejmuje odcinki, w których wykorzystano prawdziwe utwory, a nie muzykę skomponowaną we własnym zakresie.

Ten wybór tytułów, starannie wybranych zgodnie z preferencjami muzycznymi każdego użytkownika, zapewnia spersonalizowane i niepowtarzalne wrażenia wszystkim fanom sagi.

Playlista zawiera takie utwory jak „99 Luftballons” (Nena) z GTA Vice City, „Africa” (TOTO) z GTA Vice City, „Welcome to the Jungle” (Guns N’ Roses) z GTA San Andreas i wiele innych więcej inne klasyki, które wyróżniły tę serię.

Playlista dla fanów GTA

Wybór utworów prezentowanych na tej specjalnej playliście powinien zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających fanów, zapewniając jednocześnie muzyczny wgląd w świat GTA. Niezależnie od tego, czy jest to „In The Air Tonight” (Phil Collins) z GTA Vice City Stories, czy „Only Girl In The World” (Rihanna) z GTA V, ta playlista zachwyci miłośników muzyki i gier wideo.

Ta playlista nie tylko zapewnia rozrywkę fanom GTA, ale także daje możliwość odkrycia nowych utworów, które można dodać do ich osobistych playlist, co czyni to doświadczenie prawdziwą muzyczną kopalnią złota.

Źródło: www.dexerto.com