Snoop Dogg twierdzi, że Dr. Dre wydaje nową muzykę w nadchodzącym „GTA”


ten GTA gry mają znakomitą reputację, jeśli chodzi o ich gust muzyczny i jeśli wierzyć Snoop Doggowi, Dr. Dre chce przyczynić się do tego dziedzictwa.

Jeśli wziąłeś ankietę, co? GTA gracze lubią najbardziej w grach, prawdopodobnie dużo słyszelibyście o stacjach radiowych. Nie tylko są ważną częścią budowania świata serii gier, ale także są odpowiedzialni za wprowadzenie tony klasycznych utworów do nowej publiczności. I podobno Dr. Dre postrzega to jako atrakcyjną okazję biznesową.

W ekskluzywnym wywiadzie dla Rolling Stone, Snoop Dogg powiedział, że Dr. Dre wrócił do studia i pracuje nad niektórymi „cholernie świetna muzyka” i to „część jego muzyki jest powiązana z grą GTA, która wychodzi. Myślę więc, że w ten sposób jego muzyka zostanie wydana w grze wideo GTA.

Zdjęcie: GTA Online / Gry Rockstar

Dr. Dre nie jest zupełnie obcy GTA uniwersum, z kilkoma jego bardziej kultowymi utworami pojawiającymi się w stacjach radiowych Grand Theft Auto: San Andreas. Jednakże, jeśli nowa muzyka, do której odwołuje się Snoop, jest w rzeczywistości nową oryginalną muzyką, to byłoby to dla niego pierwsze.

W najnowszym GTA OnlinePo aktualizacjach firma Rockstar Games wykazała zainteresowanie odkrywaniem nowych sposobów włączania muzyki i występów w grach do swoich gier. Wydaje się więc możliwe, że ta współpraca z Dr. Dre może być czymś wyjątkowym.

To powiedziawszy, nie wiemy, które GTA Snoop Dogg, o którym mówił w wywiadzie. To prawdopodobnie nie jest GTA 6 biorąc pod uwagę poziom tajemnicy, z jaką gra jest traktowana, pozostawiając GTA Online aktualizacja lub nadchodzące Grand Theft Auto: Trylogia zremasteruj najbardziej prawdopodobne możliwości.

Biorąc pod uwagę, że Dr. Dre występował w oryginale San Andreas soundtrack moje pieniądze są na nim, który dodaje nowe utwory do remasteru tej gry.

Inaczej, GTA Online niedawno zintegrował nową mechanikę, która pozwala graczom odblokowywać nową muzykę dla ich stacji radiowych w grze poprzez znajdowanie „pasków multimedialnych”. Nowa muzyka Dr. Dre mogłaby zostać wydana w tym systemie, co byłoby nowatorskim podejściem do wydawania muzyki dla artysty znanego ze swojej przedsiębiorczej postawy.

Dr. Dre ostatnio wydał album w 2015 roku.

Source : https://happymag.tv/dr-dre-gta/