Skrzynka odbiorcza gier: czy GTA 6 może przewyższyć sprzedaż GTA 5?


GTA 5 – czy jest nie do pobicia? (fot. Rockstar Games)

Środowa strona z listami zastanawia się, czy obsługa Game Boy i GameCube może być dostępna w Nintendo Direct, jak jeden z czytelników ma nadzieję na wiadomości o Persona 6.

Aby dołączyć do dyskusji, wyślij e-mail gamecentral@metro.co.uk

Powtórz występ
Powiedziałbym, że to szokujące, ile sprzedało się GTA 5, ale tak nie jest. To znaczy, liczby są szalone, ale gdybym nie wiedział lepiej i powiedziano mi, że najbardziej udaną grą wszechczasów był symulator przestępczości z otwartym światem, w którym można prawie wszędzie iść i robić wszystko, kiwałbym głową i zgodziłbym się, że ma sens. Zwłaszcza, gdy wskazuje się, że sprzedaje się non-stop od 2013 roku.

Wiemy, że Rockstar pracuje teraz nad GTA 6, ale najwyraźniej nie spieszy im się i znowu, jest oczywiste, dlaczego biorąc pod uwagę, że razem z GTA Online zarabiają dużo pieniędzy, po prostu utrzymując rzeczy tak, jak są.

Pytanie, które Rockstar musi sobie zadać, brzmi: czy GTA 6 może kiedykolwiek pokonać GTA 5? Jestem pewien, że mogą stworzyć lepszą grę, będąc mniej więcej taką samą, ale z lepszą technologią, ale czy mają to w sobie, aby sprawić, by GTA 6 sprzedało się w liczbie ponad 150 milionów? Czy GTA 5 to błyskawica w butelce, czy to prosta formuła, którą można łatwo powtórzyć?

Nie mam odpowiedzi i myślę, że powolność Rockstar w ich wymianie pokazuje, że nie są pewni, czy też mają. GTA 5 może znajdować się w pozycji podobnej do Awatara, do której inne, w tym kontynuacje, mogą się zbliżyć, ale nigdy nie będą tak duże.
Zowie

Zelda Direct
Plotki krążyły więc na temat pieniędzy, a my czekamy na pierwsze Nintendo Direct w tym roku. Na początku byłem zaskoczony, gdy odkryłem, że było to 40 minut, czyli mniej więcej tak długo, jak kiedykolwiek, ale wyobrażam sobie, że 20 minut z tego zostanie wydane na Zelda: Tears Of The Kingdom. Nie wyobrażam sobie, jak by to nie było, biorąc pod uwagę, jak mało wiemy o grze i jak stosunkowo szybko się pojawi.

Chociaż… Maj nie jest jutrem, więc może mogliby ogłosić kilka nowych gier i zamglić dedykowaną Zelda Direct? Nie, myślę, że to myślenie życzeniowe. Zaplanowano już kilka gier i naprawdę wątpię, że będą mieli jakieś inne duże gry przed połową roku, kiedy będą mieli Zeldę do promowania.

Nie, byłbym zaskoczony, gdyby pojawiło się coś nowego, co nie byłoby tylko grami indie i remasterami. Ale chyba zobaczymy!
Cranstona

Wypełniacz konsoli
Ponieważ nie spodziewamy się, że Nintendo będzie miało wiele nowych, znanych gier do ogłoszenia na Direct, zastanawiam się, czy jedną z rzeczy może być większa obsługa konsoli wirtualnej, szczególnie w przypadku Game Boya i GameCube? Fani (w tym ja!) bardzo o to prosili i wydaje się, że jest to stosunkowo łatwa rzecz do zrobienia i liczona jako przydatne uzupełnienie ich harmonogramów wydawniczych.

Wydaje mi się, że przenośne gry są w pewnym momencie pewne, ale jak działałby GameCube, skoro prawdopodobnie chcieliby sprzedawać remastery rzeczy takich jak Metroid Prime i dwie Zeldy? Myślę, że to prawdopodobnie wyjaśnia, dlaczego do tej pory tego nie zrobili, ale mam nadzieję, że choć raz są hojni w swoich planach i możemy uzyskać łatwy dostęp do wszystkich klasyków Nintendo na jednym systemie.
Domino

Wyślij swoje uwagi e-mailem na adres: gamecentral@metro.co.uk

Wybór persony
Jeśli jest mało prawdopodobne, że będziemy mieli w tym roku odpowiednie E3, zastanawiam się, kiedy zaczniemy słyszeć o Persona 6? Może na Tokyo Game Show? Jestem bardzo ciekawy, co z tym zrobią pod względem stylu i prezentacji oraz czy spróbują przerobić walkę na coś bardziej nowoczesnego.

Jestem zaskoczony, że nie zrobili tego w Persona 5, kiedy z łatwością mogli, więc czy uważają akcję turową za niezbędną do stworzenia Persony, czy też mogliby zrobić Final Fantasy i zacząć dodawać akcję w czasie rzeczywistym? Osobiście mam taką nadzieję, ponieważ lubię patrzeć, jak franczyza ewoluuje, a nie utknąć w czasie, ale nie jestem pewien, czy postawiłbym na to, że tak się stanie.
Kramera

Lojalność firmy
Po raz pierwszy w mojej ponad 30-letniej karierze gracza tak miło było widzieć, jak firma trzyma się swoich pracowników, a nie akcjonariuszy. To nie było Sony, to nie był Microsoft, ale Nintendo.

Zamiast zwalniać swoich ludzi, mówią inwestorom: „Nie, zatrzymujemy ich i płacimy więcej”. Dostałeś swoją część. Tak powinno być, jeśli mam być szczery. Aż chce się wyjść i kupić Switcha.
Dawid

Ręka zmarłego
Naprawdę szkoda słyszeć, że Midnight Suns nie sprzedaje się dobrze, zwłaszcza że prawdopodobnie oznacza to brak dodatkowego DLC lub kontynuacji. Nie jestem do końca pewien, dlaczego nie poszło lepiej, jeśli założysz, że po prostu bycie grą strategiczną nie było problemem. Zastanawiam się jednak, czy to element gry karcianej był problemem. Wiele gier niezależnych i mobilnych może używać kart, ale myślę, że to część problemu.

Z jednej strony gra oparta na kartach sprawia, że ​​gra nie wydaje się być zbyt przeładowana akcją, az drugiej, nawet jeśli to cię nie odstrasza, wydaje się, że jest to coś, co dostajesz tylko w darmowych lub bardzo tanich grach. Zwłaszcza w przypadku Marvel Snap (która jest świetną grą), który pojawił się dopiero kilka miesięcy wcześniej.

Nie uważam daty premiery za duży problem, więc myślę, że jedynym innym problemem jest to, że grafika nie wygląda dobrze na zrzutach ekranu. W rzeczywistości są bardzo dobrzy, gdy patrzysz na grę z góry, ale kiedy robią rzeczy w stylu Mass Effect z bliska, to nie jest świetne.

To nie ma znaczenia, kiedy grasz, ponieważ wszystkie te rzeczy wydają się rodzajem bonusu, ale myślę, że prawdopodobnie zniechęciło to zwykłych fanów. Szkoda, bo chciałbym, żeby Firaxis i gry strategiczne odniosły ogromny sukces, ale może XCOM 3?
Parasmok

Granie w siebie
To pojawiło się ostatnio w moim kanale YouTube. Jest to dwuminutowy film pokazujący Pierce’a Brosnana grającego w Goldeneye 007 na N64!
Andrzej J.
PS: Nie mogę się doczekać dzisiejszego Nintendo Direct. Mam nadzieję, że będą mieli Advance Wars 1+2, Zelda: Tears Of The Kingdom i konsolę Zelda. Mam nadzieję, że jeśli chodzi o premierę filmu Mario w kwietniu, ogłoszą nową grę Mario, nowe gadżety Mario/amiibo i port Super Mario Galaxy 2. Jezeli tam
to nowa gra Mario zapowiedziana na kwiecień. Spodziewam się, że będzie to 2D New Super Mario Bros. lub spin-off czegoś takiego jak Mario Golf lub ewentualnie Mario DLC.

Oczywisty apel
W tej chwili wiele nowości Nintendo – i miejmy nadzieję, że więcej pojawi się w środę – ale fakt, że Switch pokonał teraz także PlayStation 4 i może stać się najpopularniejszą konsolą wszechczasów, jest po prostu niesamowity. Wyobraź sobie, co by się stało, gdyby nie było Wii U, a trzy lata nadrabiania zaległości nie byłyby do zrobienia? Być może już zajął pierwsze miejsce.

Nietrudno też dostrzec atrakcyjność, ponieważ jakość gier i nowość hybrydowego projektu wyraźnie przemawiają do wielu ludzi ze wszystkich środowisk. To sprawia, że ​​​​myślę, że nie ma możliwości, aby Nintendo tak bardzo zmieniło projekt, niezależnie od tego, co będzie dalej. Mogą nie lubić robić rzeczy oczywistych, ale nawet oni nie zostawiają pieniędzy na stole w ten sposób.

Miyamoto powiedział, że nowa konsola zrobi coś zupełnie innego, ale to może być wszystko. Z tego, co wiemy, mówi raczej o 4K lub DLSS niż o czymś, co ma wbudowaną wędkę wykrywającą ruch lub cokolwiek innego. Jestem pewien, że będzie coś szalonego, ale jestem gotów założyć się, że teoria o premierze w maju 2024 roku ze zremasterowaną Zelda: Tears Of The Kingdom jest mniej więcej tym, co się wydarzy.
Bensona

Skrzynka odbiorcza również działa
Więc kiedy Forspoken nieuchronnie obniży cenę, czy radziłbyś spróbować? Muszę przyznać, że jestem ciekaw, jak nowa gra Square Enix ekskluzywna na PlayStation 5 wygląda pod względem technologicznym.
Tort

KG: Nie, naprawdę nie. Jeśli nic więcej, grafika jest bardzo rozczarowująca.

Ja też nie mogę uwierzyć w te nominacje do Grammy. To tak, jakby wzięli losową listę nazw, tylko amerykańskich gier, i po prostu nazwali to dniem. Jeśli te ścieżki dźwiękowe są tak dobre, dlaczego nikt inny nigdy o nich nie wspomniał?
Stintz

Gorący temat w tym tygodniu
Temat skrzynki odbiorczej z tego weekendu został zainspirowany przez czytelnika DM58 i pyta, jaką grę wideo najbardziej chciałbyś zobaczyć zamienioną w program telewizyjny?

Filmy z gier wideo odnotowały pewną poprawę w ciągu ostatnich kilku lat, ale to program telewizyjny The Last Of Us, wraz z Cyberpunk: Edgerunners i Arcane, który był krytycznym przełomem, więc jakie inne gry i franczyzy chciałbyś zobaczyć, aby uzyskać podobny leczenie?

Jaki format chcesz mieć, jeśli chodzi o akcję na żywo lub animację? Czy są jacyś konkretni aktorzy, reżyserzy lub scenarzyści, których chciałbyś zaangażować i przez ile odcinków i sezonów powinien trwać serial?

Wyślij swoje uwagi e-mailem na adres: gamecentral@metro.co.uk

Mały druk
Nowe aktualizacje skrzynki odbiorczej pojawiają się codziennie rano w dni powszednie, a specjalne skrzynki odbiorcze gorących tematów w weekendy. Listy czytelników są wykorzystywane merytorycznie i mogą być edytowane pod względem długości i treści.

W dowolnym momencie możesz również przesłać własną funkcję Czytnika o długości od 500 do 600 słów za pośrednictwem poczty elektronicznej lub naszej strony przesyłania materiałów, która, jeśli zostanie wykorzystana, zostanie wyświetlona w następnym wolnym weekendzie.

Możesz również zostawić swoje komentarze poniżej i nie zapomnij o tym Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: Skrzynka odbiorcza gier: prognozy Nintendo Direct, rozczarowanie Dragon Age 4 i szum Star Wars Jedi: Survivor

WIĘCEJ: Skrzynka odbiorcza gier: Remake Resident Evil 4 pozbywa się QTE, elitaryzmu The Last Of Us i końca God Of War

WIĘCEJ: Weekendowy gorący temat, część 1: Top 20 czytelników 2022 roku

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby łatwiej przesyłać listy w Skrzynce odbiorczej i korzystać z funkcji Czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, skorzystaj z naszej strony Przesyłanie rzeczy tutaj.

Więcej podobnych historii znajdziesz na naszej stronie poświęconej grom.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63e35db4a22a49168749fc76c3a1b8eb&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2023%2F02%2F08%2Fgames-inbox-could-gta-6-outsell-gta-5-18242873%2F&c=15664933858440895540&mkt=fr-fr