Skrzynka odbiorcza gier: Czy będzie remaster GTA 4?


Grand Theft Auto 4 – czy powinien otrzymać remaster? (zdjęcie: Rockstar Games)

Piątkowa skrzynka odbiorcza nie jest pod wrażeniem pierwszych wrażeń z eFootball 2022, ponieważ jeden z czytelników ma wątpliwości co do ulepszeń w Far Cry 6.

Aby samodzielnie dołączyć do dyskusji, e-mailem gamecentral@metro.co.uk

Czterech graczy
Myślę, że jedynym pytaniem dotyczącym remasterów GTA jest teraz to, ile będą za niego pobierać, co, jak zakładam, będzie dużo – przynajmniej w pełnej cenie. Zacząłbym narzekać, ale dobrze wiem, że zapłacę cokolwiek, o ile będą to przyzwoite wysiłki. Dziwne, że zajęło im to tyle czasu, a nawet teraz wydaje się, że zrobiono to tylko po to, aby dodać jakiś bonus do nowej generacji wersji GTA 5. Chociaż najwyraźniej nie tak są teraz sprzedawane.

Zastanawiam się jednak, czy dzięki temu Rockstar zasmakuje w kolejnych remasterach, skoro już przeciek z Nvidii wspomina o Liberty City Stories. To, co mnie najbardziej zainteresuje, to remaster GTA 4. Jeśli o mnie chodzi, jest to zdecydowanie najgorsze GTA, nie pod względem fabuły postaci, ale tylko dlatego, że gra tak źle.

Nawet w tamtych czasach jazda, strzelanie i uderzanie były okropne, a jeśli wrócisz do tego teraz, zastanawiasz się, jak Rockstar miał czelność wydać to w ten sposób. Miasto też nie jest takie wspaniałe i trochę mdłe. Zdaję sobie sprawę, że zmiana wymagałaby wiele wysiłku, ale zmiany w rozgrywce nie wymagałyby zmiany, nawet jeśli jest to po prostu uczynienie ich dokładnie takimi samymi jak GTA 5.

Mam nadzieję, że tak się stanie, zwłaszcza po tym, jak Take-Two powiedziało, że coraz bardziej zajmują się remasterami i przeróbkami. Chodzi mi o to, że włożyli cały ten wysiłek w pierwszą grę mafijną i nie wyobrażam sobie, kto miał być tym zainteresowany.
Austin

Pani za bardzo protestuje
Więc to było całkiem charakterystyczne dla Nintendo, od razu zaprzeczając plotkom o grach 4K. Zgadzam się, że stałoby się tak z powodu przełącznika OLED i nie chcą, aby ktokolwiek zwlekał z jego zakupem, ale po prostu nie sądzę, że wydaje się prawdopodobne, że nie mieliby mocniejszej i / lub zupełnie nowej konsoli w rozwój do tej pory.

Tak jak powiedział GC, nikt nie wierzy, że 10-letnia bzdura o długości życia i prawdopodobnie jest sto sposobów na to, co powiedzieli w swoim zaprzeczeniu, co nadal oznaczałoby, że pracują nad nową konsolą lub że ci programiści mają devkity.

Sformułowanie było takie, że nie mają zestawów 4K, więc co, jeśli to, co mają, to w rzeczywistości zestawy Switch 2? Zaprzeczenie Nintendo byłoby technicznie prawdziwe, ale jednocześnie to, co głosiła plotka, nadal jest w zasadzie prawdziwe. A może zestawy nie wyświetlają się w tej chwili w rozdzielczości 4K (lub jakkolwiek działają), ale właśnie o to chodzi w tworzeniu gier.

Sam fakt, że Nintendo tak szybko zaprzeczył wszystkiemu, sprawia, że ​​myślę, że jest to bardziej prawdziwe.
Paulie

Opowiadanie w długiej formie
Myślę, że ludzie ślizgają się po większej historii z God Of War: Ragnarök, co oznacza, że ​​nie mogli opowiedzieć większej historii, ponieważ zajęłoby to zbyt dużo czasu. To szalone. Zasadniczo, gdyby chcieli trylogii, która zajęłaby 15 lat i nierozsądnie byłoby oczekiwać, że ludzie będą czekać tak długo / pamiętają, co do cholery działo się w pierwszej.

Zgadzam się, ale czy nie oznacza to, że cały obecny stan gier z dużym budżetem jest fundamentalnie zepsuty? Stworzenie najnowocześniejszej gry zajmuje co najmniej pięć lat, a jeśli masz historię, która trwa wiele lat, zasadniczo ograniczasz się do dwóch lub musisz przypominać wszystkim o fabule co pięć minut przed upływem czasu dotrzesz do ostatniego.

Rozważ ostatni z nas. Naughty Dog mówi, że nie zdecydowali jeszcze, czy robią już trzecią, czy nie. Oznacza to, że nie rozpoczęli jeszcze nad nim prac, więc gdyby się pojawiło, byłoby to co najmniej 13 lat, a prawdopodobnie jeszcze kilka, ponieważ pierwszy wyszedł, zanim wyszedł trzeci. To szalone.
Kory

Wyślij swoje uwagi na adres: gamecentral@metro.co.uk

Za szczytem
Muszę przyznać, że bardzo mało wierzę w to, że Far Cry 6 jest dobrą grą. Mamy sześć gier i wiele spin-offów w tej serii i nie pamiętam, kiedy ostatnio zrobiła coś nowego lub interesującego. Far Cry 3 zawsze był najlepszy, a teraz jesteśmy już daleko od tego.

Poza tym nie chcę, aby ktokolwiek czuł się stary, ale Far Cry 3 było dziewięć lat temu i od tego czasu wszystko potoczyło się naprzód, podczas gdy Far Cry to wciąż prawie ta sama gra.

Jedyne, o czym słyszałem, jak rozmawiali z nowym, to historia, na której naprawdę nie mogłem się mniej przejmować. Poza tym nie mam pojęcia, czy jest autentyczny, czy nie, więc nie jestem do końca pewien, dlaczego mają obsesję na punkcie, a nie jakaś innowacja w rozgrywce.
Rodan

Oszczędzając
Uważam za szaleństwo, że PlayStation 5 sprzedało się tak wiele sztuk. Wciąż znam tylko jedną osobę, która posiada konsolę. Może to odzwierciedlenie mojego kręgu społecznego, ale uważam to za dziwaczne. Czy jesteśmy pewni, że skalperzy nie są odpowiedzialni za połowę sprzedaży i czy mamy tysiące zgromadzonych, gotowych wypuścić na społeczeństwo w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia przy podwójnej cenie rynkowej?

Również świetny podgląd Metroid Dread. Zwykle nigdy nie zamawiałem w przedsprzedaży, ale złapałem coś, co musiało być błędem w wycenie Curry’ego i krzyżowałem palce u rąk i nóg, że jest to zgodne z poprzednimi wpisami.
Matt

GC: Dziękuję.

Dobra praktyka
Trochę zdziwiony, że Sony kupuje Bluepoint do pracy nad oryginalnymi grami. To dobrze, zawsze wolę oryginały od czegokolwiek innego, ale do tej pory Sony kupuje tych programistów, by pracowali nad dokładnie tym, z czego są najbardziej znani.

Cieszę się z Bluepointa, ale nie będę kłamać, że ogólnie lubię remake’i i uważam, że zrobili naprawdę dobrą robotę ze swoimi remake’ami. Mam więc nadzieję, że Sony znajdzie kogoś innego, kto może to zrobić i będzie nadal to robić od czasu do czasu. Jeśli programiści postrzegają to jako dobry sposób na ćwiczenie, zanim przejdą do tworzenia własnych gier, wówczas powinna istnieć nieskończona ich ilość w kolejce, która może następnie przejść do własnych rzeczy, zanim zostanie zastąpiona przez kogoś innego.

Myślę, że to również wbija ostatni gwóźdź do trumny we wszystkich tych plotkach o remake’u Silent Hill. Wszyscy wydawali się tacy pewni, jak plotki o Switch Pro, ale wszystko to po prostu nic nie dało. Szkoda, bo założę się, że Bluepoint wykonał świetną robotę.
Londyn
PS: Po prostu myślę, że może następną firmą, którą Sony kupi, będzie Konami i dlatego pojawiły się tak wiele plotek o remake’u ich gier?

Metale rzadkie
Kto na ziemi przekonał Sony, że komuś zależy na Twisted Metalu? Nawet twórca mówi, że jest to coś, co nie ma atrakcyjności poza Ameryką i można by pomyśleć, że byłby wszystkim dla ich większej liczby. A korzystając z tych samych programistów i planu płatności, co Destruction AllStars, gra, o której kompletnie zapomniałem, istniała jeszcze pięć minut temu?

Jestem pewien, że nie wydadzą na to dużo pieniędzy, więc nie ma to większego znaczenia, ale wydaje mi się, że jest to ogromny cel. Chociaż uczciwe ze względu na to, kto w Sony przekonał Netflix do zapłaty za prawa do programu telewizyjnego.
Kimble

Najgorszy z obu światów
Och, śmiałeś się ze mnie tym zdjęciem, które, jak sądzę, jest Lionelem Messim biednego człowieka. Przypomina mi to okropne popiersie Cristiano Ronaldo sprzed kilku lat!

To, jak ktoś w Konami pomyślał, że dobrym pomysłem byłoby wydanie czegoś, co jest oczywiście niedokończonym produktem, jest poza mną. Jednak dla fanów piłki nożnej, jaki wybór pozostawia im się?

Zła FIFA, pełna mikropłatności, czy eFootball, wreszcie pełen mikropłatności?

Po farsie NBA 2K22, która jest również wypchana dodatkowymi zakupami, wydaje się, że to straszny czas dla fanów sportowych gier wideo. Dosłownie zostajesz zabrany do pralni, aby wstrząsnąć portfelem po prostu przez wczytanie gry, i zawsze wydawało się to niesprawiedliwe, ponieważ już w następnym roku cały proces zaczyna się od nowa.

Zawsze wierzyłem, że gry sportowe, wydawane corocznie, powinny były kupować w ramach subskrypcji lata temu, ale po co się męczyć, skoro EA/Konami/Take-Two mogą sprawić, że zapłacisz pełną cenę ORAZ zapłacisz za mnóstwo dodatków. Zastanawiasz się, ile musiałbyś wydać, aby zgromadzić wszystko w jednej grze sportowej, takiej jak FIFA, rocznie?

W każdym razie cieszę się, że nie lubię gier sportowych, ponieważ przez lata zaoszczędziło mi to fortunę, ale mam nadzieję, że inni gracze zaczną teraz widzieć światło i głosują swoimi portfelami, trzymając je mocno zamknięte, ponieważ oczywiste jest, że nie rząd lub regulator będzie interweniował.
ZipPi

Skrzynka odbiorcza również działa
Tylko uwaga, Marvel’s Avengers pojawi się w Game Pass 30 września. Myślę, że to ostatni rzut kostką w grze, ponieważ poinformowano, że mniej niż 500 osób gra w grę na Steamie.
Zawiera wszystkie DLC, z wyjątkiem Spider-Mana, który jest dostępny wyłącznie na PlayStation.
DWA MAKSY

Dobrze widzieć, jak EA zajmuje stanowisko wobec oszustów, zanim jeszcze zaczną. Jestem całkowicie za natychmiastowymi i permanentnymi banami za oszukiwanie. Nie ma usprawiedliwienia i nikt nie chce, aby ci ludzie zrujnowali grę, ani jakąkolwiek grę. Mam tylko nadzieję, że środki zadziałają.
Royston

Gorący temat w tym tygodniu
Temat skrzynki odbiorczej w ten weekend był sugerowany przez różnych czytelników, którzy pytali, jaka grafika pudełkowa gier wideo najbardziej zapada w pamięć?

Może być albo zapadające w pamięć dobre, albo złe, ale co zrobiło na Tobie największe wrażenie i dlaczego? Ponieważ fizyczne kopie stają się coraz rzadsze, być może nigdy nie widziałeś danej grafiki na prawdziwym pudełku, ale jak ważne są według Ciebie kluczowe obrazy w nadawaniu tonu grze?

Czy kiedykolwiek próbowałeś dostać plakat lub inny gadżet z obrazem i jak bardzo jest to ikoniczny, Twoim zdaniem, poza grami?

Wyślij swoje uwagi na adres: gamecentral@metro.co.uk

Mały druk
Nowe aktualizacje skrzynki odbiorczej pojawiają się każdego ranka w dni powszednie, a specjalne skrzynki na gorące tematy w weekendy. Listy czytelników są używane merytorycznie i mogą być edytowane pod względem długości i treści.

W dowolnym momencie możesz również przesłać własną funkcję czytelnika o długości od 500 do 600 słów, która, jeśli zostanie wykorzystana, zostanie pokazana w następnym dostępnym weekendzie.

Możesz również zostawić swoje komentarze poniżej i nie zapomnij Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: Skrzynka odbiorcza gier: wartość Xbox Game Pass Ultimate, Actraiser 3 i wspomnienia z filmów Super Mario Bros.

WIĘCEJ: Skrzynka odbiorcza gier: najlepiej sprzedająca się konsola PS5, 25. rocznica Wave Race 64 i miłość do Outer Wilds

WIĘCEJ: Skrzynka odbiorcza gier: mikrotransakcje FIFA 22, miłość Shenmue i Xbox Series X All Access

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Więcej takich historii znajdziesz na naszej stronie o grach.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=1C4F2838353C467CB12F95F257CDAB5A&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2021%2F10%2F01%2Fgames-inbox-will-there-be-a-gta-4-remaster-15346121%2F%3Fico%3Drelated-posts&c=9814619863070628270&mkt=fr-fr