Sklep samochodowy w Los Santos Vagos | Wiki o GTA

Odkryj historię Los Santos Vagos Auto Shop, porzuconej zawartości z Grand Theft Auto V, która odcisnęła piętno na świecie gier wideo.

Opis sklepu samochodowego Los Santos Vagos

Sklep samochodowy Los Santos Vagos to zespół budynków zlokalizowanych w Cypress Flats, Los Santos, San Andreas, w Grand Theft Auto V i Grand Theft Auto Online, służących zarówno jako witryna sklepowa, jak i pierwotnie siedziba lokalnego meksykańskiego gangu Los Santos Vagos.

Składa się z kilku budynków zlokalizowanych na granicy Cypress Flats i La Mesa, na północ od Grand Banks Steel Foundry. Jest tam kilka warsztatów, wszystkie pomalowane graffiti Los Santos Vagos. Budynek warsztatu samochodowego jest oznaczony dużą meksykańską flagą na dachu.

Wytnij zawartość

Strefy gier o nazwie East Los Santos, wyświetlane na ekranie: La Mesa, Murrieta Heights, Cypress Flats i El Burro Heights. Mały obszar pośrodku (ogólny obszar sklepu samochodowego) był nienazwany w GTA V. Ten problem został naprawiony w GTA Online, gdzie jest teraz częścią La Mesa.

Warsztat samochodowy wraz z sąsiednimi budynkami oznaczonymi graffiti Vagosa miał pierwotnie służyć jako siedziba i terytorium dla trybu gry The CnC Heist, anulowanego około 2012 roku w trybie wieloosobowym Grand Theft Auto V i przeprojektowanego jako tytuł wieloosobowy w Seria Grand Theft Auto Online. Pozostałości trybu gangu, w tym nieużywane wnętrze garażu, nadal istnieją w plikach PC. Budynek warsztatu samochodowego nosi wewnętrznie nazwę „id1_23_mp1”, co potwierdza jego pierwotne przeznaczenie.

Należy pamiętać, że ogólny obszar sklepu samochodowego to mała „strefa” pośrodku mapy dzielnicy East Los Santos, która nie ma nazwy wyświetlanej na ekranie. Sugeruje to, że w pewnym momencie podczas tworzenia gry na ekranie sklepu samochodowego wyświetlała się nazwa „strefy”. W ostatecznej wersji strefa ta pozostaje bez nazwy i na ekranie wyświetla się po prostu „San Andreas”. Ten problem został ostatecznie rozwiązany tylko w Grand Theft Auto Online, gdzie obszar ten nosi teraz nazwę „La Mesa”.

Galeria

Pozostałości po napadzie na CnC:

Sklep samochodowy:

Sąsiedni magazyn:

Źródło: gta.fandom.com