Shawn Fonteno mówi o powrocie do GTA 5, aby zagrać we Franklin


Człowiek stojący za Franklinem opowiada o życiu podczas Grand Theft Auto 5 i ukradkowym sposobie, w jaki Rockstar załatwia sprawy.

Grand Theft Auto 5 pozostaje jedną z najlepszych gier wideo ostatniej dekady. Od wciągającej historii po stale rozwijający się świat online, gra podbiła umysły graczy na całym świecie. Aby uczcić nadchodzące rozszerzenie, The Contract, Shacknews miał zaszczyt porozmawiać z Shawnem Fonteno, człowiekiem, który gra Franklina, na temat jego czasu z tytułem, jak to jest wrócić do butów teraz wielkiego szefa i jak popularność GTA 5 wpłynęło na jego życie. Sprawdź to!

Jeśli mieszkasz pod kamieniem od 2013 roku (lub zapomniałeś), Franklin jest jednym z głównych bohaterów Grand Theft Auto 5. Historia opowiada o jego podróży od pospolitego bandyty do wielkiego, zarabiającego pieniądze szefa. A teraz, dzięki Kontraktowi, Franklin powrócił.

Zapytaliśmy Fonteno, jak to jest wrócić do roli Franklina w tym nowym napadzie i czy miał pomysł, że to się dzieje. – To szalony człowiek. Nie miałem pojęcia, że ​​wrócę. Słyszałem o tym, ale wiesz, Rockstar jest podstępny, stary. Wiesz, Rockstar robi rzeczy w trybie ukrycia” – powiedział Fonteno. Rozwinął się również, mówiąc, że po prostu starał się upewnić, że jest zdrowy i obecny, a nawet „próbował zachować trochę mojego wyglądu, aby nadal nosić Franklina”.

Część prowadzenia postaci takiej jak Franklin może często oznaczać korzystanie z części siebie, której normalnie nie ma, ale dla Fonteno nie stanowiło to problemu. Według Fonteno, on i Franklin mają wiele podobieństw: „Nie muszę nigdzie kopać, żeby znaleźć Franklina. Mogę być po prostu sobą.”

Shawn Fonteno poruszył także związek między Franklinem i Lemarem, jak ci dwaj kochają się jak bracia, bez względu na to, jak duży jest Franklin. Mówił także o swoim pragnieniu, by zagłębić się w biznes filmowy. Koniecznie sprawdź cały wywiad, jest to fantastyczny wgląd w to, czego potrzeba, aby stworzyć grę wideo taką jak Grand Theft Auto 5, z jej wydaniami i aktualizacjami obejmującymi prawie dekadę. Więcej wywiadów z ludźmi, którzy umożliwiają tworzenie gier wideo, znajdziesz na kanale YouTube GamerHubTV. Możesz także sprawdzić kanał Shacknews na YouTube, gdzie znajdziesz mnóstwo filmów z rozgrywek i innych ekskluzywnych materiałów!

Redaktor przewodników

Pochodzący z podziemnego lądu Sam Chandler wnosi do swojej pracy odrobinę południowej półkuli. Po przejściu kilku uniwersytetów, uzyskaniu tytułu licencjata i wejściu do branży gier wideo, znalazł swoją nową rodzinę w Shacknews jako redaktor przewodników. Nie ma nic, co kocha bardziej niż tworzenie przewodnika, który komuś pomoże. Jeśli potrzebujesz pomocy z przewodnikiem lub zauważysz coś nie tak, możesz go zatweetować: @SamuelChandler

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=B8F810664EEF4B9891B6E98D69D04DAD&url=https%3A%2F%2Fwww.shacknews.com%2Farticle%2F128111%2Fshawn-fonteno-talks-returning-to-gta-5-to-play-franklin&c=3974236299549415456&mkt=fr-fr