Serwer RPG GTA V w RP

Zgłoś przeciwko graczowi: ID:15
Data zgłoszonej interakcji: 11.11.2023
Znacznik czasu Uniksa z HUD: 1699662199

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co się stanie, gdy interakcje w grze przekroczą granicę w ofensywę? W takim przypadku przeczytaj, jak gracz złamał zasady, zachowując się agresywnie i niegrzecznie.

Naruszone konkretne zasady:

7. Interakcje IC i OOC : Obraźliwy język, odgrywanie ról o charakterze seksualnym, tortury lub obrzydliwość

Gracze mogą angażować się w seksualne, tortury lub obrzydliwe odgrywanie ról tylko wtedy, gdy wszyscy zaangażowani gracze, w tym świadkowie, wyrażą wcześniej zgodę OOC. Takie odgrywanie ról nie powinno zatem odbywać się w miejscach publicznych ani w miejscach, w których gracze zazwyczaj odwiedzają, na przykład w więzieniu.

W jaki sposób gracz złamał zasady?

Ja, Lynn Foster, Alex Nevies, Erin Faustin, Ceecee Rhodes i inni spędzaliśmy czas na molo, grając muzykę jako DJ i dobrze się bawiąc. 20 minut przed incydentem pojawili się gracze o identyfikatorach 15 i 78, którzy rozbili swojego białego wojownika w nasze samochody, mimo że mieli wystarczająco dużo miejsca parkingowego. Wysiedli z samochodu i bez powodu stali się agresywni i nie do zniesienia. Daliśmy temu spokój, bo widzieliśmy w nich postacie grające swoją rolę, po chwili odeszli i widzieliśmy koniec sprawy. Niedługo potem wrócili i nadal nas nękali bez powodu. Odpowiedzieliśmy na ich żądania, aby „zamknąć to gówno” i inne żądania zaprzestania grania muzyki. W żadnym momencie nie zapytali nas o zgodę na prymitywne odgrywanie ról, a kiedy zdecydowałem, że to zaszło za daleko i poprosiłem go, aby zachował swoją perspektywę na potrzeby raportu, zaczął mnie wyśmiewać, mówiąc: „Jeśli nie masz nic lepszego do roboty… ”. Nie takiego zachowania oczekiwałbym od kogoś w ECRP i nie należę do osób, które często składają raporty, ale często wykonuję występy muzyczne na spotkaniach prywatnych i publicznych i chociaż szanuję zdolność postaci do nie zgadzania się z moimi wyborami muzycznymi, inicjowanie prymitywne odgrywanie ról bez pozwolenia i ogólna toksyczność okazywana przez ich postacie oraz pogarda dla innych graczy były o krok za daleko.

Tutaj dowód naruszenia przepisów. Uwaga: czasami zacina się POV, wynika to z faktu, że często jestem w trybie DJ-a.

Prośba o zapisanie perspektywy i późniejsza odpowiedź: tutaj.

Źródło: forum.eclipse-rp.net