Serwer RPG GTA V: RP (tryb wieloosobowy)

Apel o uchylenie zawieszenia: Santana_Boreland

W dniu 14.04.2022 administrator MarcoD nałożył trwałe zawieszenie Santana_Boreland za naruszenie zasady uchylania się od zawieszenia (109768).

Skontaktujemy się z administratorami, aby podziękować!

Na wstępie chciałbym podziękować administratorom, którzy zajmą się tą reklamacją. Zostałem zawieszony na moim pierwszym koncie i naprawdę lubiłem grać w ECRP, kiedy zostałem zawieszony. Dlatego szukałem sposobów na uniknięcie zawieszenia i szybko mogłem uzyskać dostęp do ECRP za pomocą nowego konta, co było z mojej strony lekkomyślną i głupią decyzją. Użyłem modyfikatora głosu, żeby ludzie mnie nie rozpoznali. Jest to poważne naruszenie zasad i naprawdę nie przeszkadzało mi zawieszenie (jak stwierdzono w osobistej rozmowie z MarcoD), ponieważ wiedziałem, że było to niewłaściwe. To była samolubna decyzja, która oznaczała całkowity brak szacunku dla personelu serwera i zasad wprowadzonych przez serwer.

Jeśli chodzi o ucieczkę, nigdy nie miałem złych zamiarów. Właściwie chciałbym myśleć, że byłem jednym z najbardziej intensywnych graczy RP na serwerze. Miałem i chciałbym sobie wyobrazić, że nadal mam bardzo dobrą reputację w społeczności i że jestem szanowanym graczem zarówno ze względu na moją osobowość, jak i moje RP. Stworzyłem frakcję składającą się z ludzi, których poznałem poprzez RPing w Santana_Boreland i uczyniłem ją frakcją skupiającą się głównie na fabule i RP. Nie zależało mi na wygranej, nie obchodziło mnie strzelanie – chciałem tylko pokazać społeczności ECRP RP, które produkowałem i reprezentowaną przeze mnie frakcję.

Kiedy zostałem zawieszony, wiele rzeczy w moim życiu nie szło dobrze, a ECRP było jedną z niewielu rzeczy, które sprawiały mi przyjemność. Minęło niewiarygodnie dużo czasu (zawsze zdumiewa mnie, jak szybko czas leci, kiedy patrzę wstecz na wspomnienia z ECRP i jak daleko sięgają one w czasie).

Od tego czasu wiele się zmieniło, moje życie zmieniło się o 180° i bardzo dojrzałem. Niedawno wróciłem do społeczności RPG i od tego czasu ponownie nawiązałem dobre przyjaźnie, a także jestem częścią zespołów moderacyjnych kilku serwerów RageMP (chociaż większość z nich już nie istnieje).

Wiele osób, które nadal należą do społeczności, naprawdę lubi moje towarzystwo i PR, który prezentowałem w przeszłości, zachęciło mnie do przedstawienia tego apelu o zawieszenie. Zdaję sobie sprawę, że samo to nie jest powodem do odblokowania kogoś takiego jak ja, ale mam nadzieję, że pomoże to w osiągnięciu tego celu. Ci ludzie/przyjaciele zmotywowali mnie do ponownego skontaktowania się z nami w nadziei, że przywrócą mnie do niesamowitej społeczności, jaką jest ECRP.

Wiem, że te odwołania są rozpatrywane indywidualnie dla każdego przypadku i naprawdę tak nie sądzę, i obiecuję, że odblokowanie mnie nie będzie czymś, czego będziesz żałować ani uważać za błąd.

DZIĘKI.

Źródło: forum.eclipse-rp.net