Serwer odgrywania ról GTA V RP

Odwołanie od decyzji o zablokowaniu wielu kont

Gracz Joe Gallo został trwale zbanowany, łącznie z forami, za multikonta na serwerze Eclipse. Odwołał się od tej decyzji po 4-letnim zakazie. Oto jego historia.

Wyjaśnienie wydarzenia

Joe Gallo wyjaśnił, że został zaproszony do serwera Eclipse przez znajomych, których poznał w innej grze, ale niestety ci znajomi nie grali od lat i nie znali wszystkich zasad panujących na serwerze. Joe podążał za tymi ludźmi, myśląc, że mogą go nauczyć tajników RP. Niestety decyzja ta miała negatywne konsekwencje w postaci raportów i ostrzeżeń. W końcu wyrzucono go za udział w nieostrzeżonej strzelaninie, sądząc, że postawiono mu żądania. Pomimo wielokrotnych odwołań w ciągu 4 lat zakazu, Joe za każdym razem otrzymywał odmowę.

Powód rozmowy

Joe Gallo twierdzi, że w swoim apelu był przejrzysty, uważając, że nie ma sensu kłamać. Upiera się, że nie założył kolejnego konta w celu wyrządzenia szkody, a po prostu po to, aby po 4 latach odwołań ponownie zagrać na serwerze. Jest on dostępny do dostarczenia wszelkich informacji i dowodów potwierdzających jego dobrą wiarę. Bierze także odpowiedzialność za swoje czyny.

Jeśli jesteś otwarty na dyskusję na temat sytuacji, możesz skontaktować się z nim na Discordzie: gallo4756

Źródło: forum.eclipse-rp.net