Serwer odgrywania ról GTA V RP

Stanley4343 – Permaban na deathmatch

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co się stanie, gdy gracz zostanie zablokowany na serwerze gier online? Tak jest w przypadku Stanley4343, gracza, który został niedawno zbanowany za aktywność na serwerze w trybie deathmatch. Przyjrzyjmy się bliżej szczegółom tej decyzji i prośbie apelacyjnej Stanley4343.

Szczegóły sprawy

Nazwa postaci lub konta: Stanley4343

Administrator, który podjął decyzję: Nie pamiętam, ale chyba był to Aldarin

Data decyzji: Wydaje mi się, że był to 5 czerwca 2021 r

Otrzymano decyzję: Permaban

Powód decyzji: deathmatch

Twoje wyjaśnienie tego, co się stało: należałem do gangu o nazwie LSB i pewnego dnia zaatakowaliśmy inny gang. Wszyscy zaczęliśmy strzelać bez RPingu i tego dnia wszyscy zostaliśmy zbanowani. Zostałem zbanowany na stałe.

Odwołanie od decyzji

Dlaczego Twoje odwołanie powinno zostać przyjęte? Powodem jest to, że uczyłem się na własnych błędach. Byłem wtedy bardzo niedojrzały, żałuję decyzji, którą wówczas podjąłem. Teraz jestem dojrzalszy i chcę grać na serwerze, to jedyny serwer, na którym lubię grać. Nie popełnię więcej tych błędów, wyciągnąłem wnioski z błędów z przeszłości i nigdy ich nie powtórzę. Poznałem na tym serwerze wielu wspaniałych przyjaciół, to naprawdę dobra społeczność, dlatego chcę znowu móc grać na serwerze.

Opublikuj dodatkowe dowody lub szczegóły: Nie mam zbyt wielu dowodów, było to dawno temu, ale poniżej podam link do zakazu. https://forum.eclipse-rp.net/topic/63660-peter_finch-id-8-jack_daltzz-id-151-owen_purger-id-179-caleb_williams-id-148-tyrone_wavius-id-348-adolf_jester-id- 352-bertie_blevins-id-323-14-deathmatch/#comment-303567

Źródło: forum.eclipse-rp.net